Kapat

Metro turizmde yine olay ama bu sefer kadın suçlu soru detayda?

Asker bir kardeşimiz metro turizmde otobüs bileti almış ve otogardan binmiş, ama onun koltuğunun yanında kadının biri oturuyomuş yanına çantasını koymuş asker kardeşimiz boş biyere oturmuş muhavin ve söfer yolda zorla indirmişler şimdi burda suç kimin hepsini kızdım madem tek oturmak istiyon tekli koltuğa otur bu nedir

0|0
64

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Metro da canlı canlı yaşadığım bir olay var ki dillere destan
    Firma baya sorunlu

0|0
    0|0
  • O kadına izah edilmeliydi bu durum

0|0
    0|0
  • Kimi indirmişler?

0|0
    0|0
    • 2gün

Asker kardeşimizi

• 2gün

Kadın suçlu değil firmanın buna dikkat etmesi gerekir nerdeyse tüm firmalar dikkat ediyor ayrıca adamı indirmek ne demek buna kimsenin hakkı yok adam o otobüse bilet alıp binmiş kaçak yolcu muamelesi yapmak nedir.. komple şirket suçlu

• Kaynak?

0|0
    0|0
    • 2gün

Youtubede izledim video kaydı yüklemişler böyle yapan kadınları sevmiyorum bitanede iş yerinde vardı müdürü bayandı o bile kızdı gelme işe dedi serviste sıkıntı çıkarıyodu

• gereksiz şirket

0|0
    0|0
  • ay bikyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınlı erkekli oturtturan sistemde hata yani firmada :)

kadın nasıl suçlu?

0|0
    0|0
    • 2gün

Kadın çantasını koyup oturamazsın diyo muhavinle kaptan git kime şikayet edersen et diyip zorla indiriyorlar oda video çekiyor

• 2gün

Onu bana değil kaptanla muhavine sölicen kim ne derse desin en boktan firma metro

• 2gün

neyse konuyu ben anlamadım sanırım, demek istediğim şu ; sistemde kadının yanına adamı koymuşsa burada suçlu firmadır.

kimse otobüsten indirilmemeliydi.

• Bileti varsa en fazla koltuğuna geç derler neden indirilmiş ki

0|0
    0|0
    • 2gün

Kanka kadın oturamasın filan demiş kaptanla muhavinde Abazalar tabi git kime şikayet edersen et, in filan demişler

• 2gün

Normalde bilet satılırken kadın erkek yan yana bilet satmazlar burda kadına çok şey söylenir ama esas suç firmada. Ayrıca şoför ve muavinin yaptıkları da firmanın sorumluluğundadır arkadaş umarım işin peşini bırakmaz.

• Ora benim yerim diye dememiş elbet kaldırılarak

0|0
    0|0
  • Sahibi suç makinası çok şey bekleme. Şu otobüs firmaları bı iflas etse süper olacak. Hızlı tren sonları olur umarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...