Bir turistin türkiye izlenimlerini bilmek istermisiniz?

Sabah yabancı forumları gezerken bir izlandalının up uzun yorumunu gördüm.2016 yılında çeşme de tatil yapmış,2 günde İstanbul'da geçirmiş.. turistin izlenimleri şu şekilde ;

Sakın yüklü miktarda döviz ile gitmeyin. hiç bir taraf güvenli değil. bindiğim taksi benden normalin 4 katı ücret aldı. taksici beni aynadan sürekli dikizledi. endişelenmiştim. sokakta insanların tuhaf bakışları ile karşılaşabilirsiniz, sakin olun, aldırmayın ve normalmiş gibi yolunuza decam edin. aksaray/eminonu bölgesinden bahsediyor. oradaki lokantalardan yememeyi tavsiye ediyor ve şöyle devam ediyor;yemeklerde eski yağlar kullanıyorlar. yağın tadı 2 gün damağımdan gitmedi. çok pisler, çok kaba insanlar, şundan çok şikayet ediyor. esnaf normal fiyatın 4-5 katı para alıyor diyor. baya gerimizde garip bir ülke diye bahseder.. türkiye dolandırıcıların ülkesi asla birdaha uğramayacağım bir ülke. uçağa binince derin bir nefes aldım ve ülkeme huzur içinde uçtum diyor.

0|1
211

En İyi Kız Görüşleri

• Haklı adam :)) Ben de amerikada yaşıyorum tr ye tatile geldiğimde çok faiş fiyatlar var ve elimde dolar gördükleri zaman turist sanıp çok saçma fiyatlar söylüyorlar.. Türkçe konuşunca mal gibi kalıyor :D

0|1
    0|0
  • Valla diğerlerini bilmem de şu bakış meselesi doğru o kadar rahatsız edici bakıyorsunuz ki insan rahatsız oluyor tabi turistlere daha kötüdür eminim kadın olmak zor yağ meselesi de onlar çok fazla alışık değiller yağlı şeylere bence ondan da olabilir biraz taksi olayı zaten doğru kendi vatandaşını bile dolandırıyorlar güven kısmına gelince gündüz bile iğrenç bakışlar atan birisi gece sokakta gezince durumu siz düşünün ee burası TÜRKİYE akşam dışarı çıkıp tacize tecavüze uğradıysan sen suçlusun diye boşuna demiyorlar kore-türk ilişkisi bir haber yüzünden gerildiği zaman bütün korelilerin hemen hemen hepsi Türkiye için tecavüz ülkesi, güvenli değil ve arap ülkesi demişti cennet gibi bir ülkeyi mahvedenler utansın. Kendini geliştirmeyenler utansın. Hatta bazıları burada ki kadınların güvende olmadığını söylemişti türk kadınını da dahil ediyorlar ee sonra kezban oluyoruz elin korelisi turisti bile anlamış...

0|0
    0|1
    • Arap ulkeri iyi. ben cezayirde insaat muhendisi olarak 3 sene çalistim.
      Dubai de 5 ay kaldim, veeee lübnana gittim. inan turkiyeden daha iyi. insaar sevecen. türk deyince nasil yuzleri guluyor. sicak hos karsiliyorlar... turkiye abaza ulkesi. insanlar dinden islamdan bir haber. adam fatiha okumayi bilmez. geçen sosyal deney yaptilar.. adamlar şehadet getirmeyi bilmiyor, böyle boş insanlardan ne beklersin ki !!

En İyi Erkek Görüşleri

• Bide musuan ulkesiyiz buadam bidaha musluman olurmu bukadar igrenc kisleri girunce cok yazik

0|1
    0|0
    • Malesef. bunlar müslüman güya diyorlar

• Türkler sahtekar yobaz, çomar bir millet.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha çok örnekleri var maalesef acı gercek bu ,

https://youtu.be/6Wg7VjTFDJY

0|1
    0|0
  • Esnafımızın çoğu turistleri dolandırıyor doğru ama bir ton turist te Türkiye ye hayran kalıyor yani hanım efendi biraz abartmış.

0|0
    0|0
    • kadın gördüğünü yazmış.

• evet maalesef böyle bir millet olduk

0|1
    0|0
  • Kişisel bir yorumdur belki yaşadıklarını yazdı belki de amacı başka şeydi kim bilebilir ki

0|0
    0|0
  • Haksız değil...

0|1
    0|0
  • Aynen doğru

0|1
    0|0
  • Hakli İstanbul bitmis yasanmaz

0|1
    0|0
  • Haklı phence xd