Futbola ilginiz var mı?

Benim yok :/ mac izleyen kızları da anlamış değilim 😒dünkü Malatyaspor 1- Fenerbahce 0 haberlerini görünce sormak istedim bu soruyu😊Günaydın hayırlı sabahlar herkese 😻😘

0|2
1972

En İyi Erkek Görüşleri

• Var fenerbahçeliyim. Sen malatyalıydın yanlış hatırlamıyorsam tebrikler dünkü galibiyet nedeniyle futbola ilgin olmasa da;)

0|0
    0|0
  • Sen kadının dibisin 👍 hislerime tercüman oldun bu ne igrençliktir demi ya

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• Fenerbahçeli bir taraftar olarak söylüyorum eskiden fanatik bir taraftardım şu an ilgim eskisi kadar yogun değil, dün maçı kaybettik mesela alıştık dedim geçtim yıllardır Yani bana artısı eksisi yok açıkcası 🙂

0|0
    0|0
  • seviyorum izlemeyi ve takip etmeyi ama her maçı değil üst düzey ve beni heyecanlandıran maçları takip ederim.

0|0
    0|0
  • Futbola ilgim var ama olmaz olaydı.
    Fenerli olma da ne olursan ol.
    Biz fenerliler her birimiz potansiyel kanser hastasıyız. Fener adamı kanser eder.

0|0
    0|0
  • 1-0 ha. Helal olsun Malatya'ya.
    Futbol oynayan kız benim için 10-0 öndedir. Herkesin ilgisini çeker.
    Bir şey bilmiyorsan bile oyna bence. Çok hoş durur.

1|0
    0|0
  • Sadece gollerin ve önemli yerlerin gösterildiği özet bölümleri rastgelirsem izlerim.

0|0
    0|0
  • Ne takım tutarım ne izlemesini severim ne de takip ederim.
    Sadece topu kendim oynarsan hoşuma gider. Onu da artık nerde bulup da oynacaz.

0|0
    0|0
  • Soracak soru bulamadığım da ben😂😂 evet futbol candır.

0|0
    0|0
  • Maçla hiç aram yok. Sadrce skora odaklıyım. Haa şeyy gercek maćtan bahsettim.
    Yataktaki maçla ćok ilgiliyim aram çok iyidir skor onrmli mutlu son isterim her zaman 😘😜😎

0|0
    0|0
  • Yenmekte var yenilmekte fazla fanatik olmaya değmez uzaktan takip et yeter. Onlar haftada birgun maç yapar. Bizim herginumus saatimiz maç hayatla. Ama hep ofsayt hep ofsayt bize prenses

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin eksikleri var özellikle takım oyunlarında berbatlar yeteri kadar baskı kuramıyorlar

0|0
    0|0
  • Futbola bir ilgim vardır. Futbolu oynamasını da izlemesini de severim. Yeni malatyasporu da fenerbahçeye karşı galibiyetinden dolayı tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • Her gun iddaa oynuyom en dandik ligdeki en dandik takımı bile bilyom😂😂

0|0
    0|0
  • Tenis takip etmeye başladıktan sonra futbola önem vermedim

0|0
    0|0
  • Büyük derbi leri seyrederim sen istemezsen 90 dk seninle maç yaparız evde uzatmalara penaltılara gitsin maç golleri atarım bir bir 😍

0|0
    0|0
  • merakım değil futbolu seviyiyorum bjk liyim malatya sporu tebrik ediyorum fenerde geçmiş olsun fener bu sene ancak rayına oturur fenerin teknik direktörü kuko başarılı biri değil aykut terübeli ölü takımı gecensene 2 ci yaptı fener bu sene tecrübesiz bir teknik direktörle gidiyor bakalım erzurumda bjk ne yapar merak ediyorum bjk de bu sene iyi değil şenol güş tutucu futbolcu ayırımı yapıyor geçen bjk ni şampşyonluğunu şenol güneş gs hibe etti yoksa gs satılacaktı kulubü şampiyon olmasaydı bence bayramını tebrik ederm hyırlı sabahlar tatlısi

0|0
    0|0
  • Zaten bir kaç yıldır futbolun da tadı yok iddia çıktıktan sonra

0|0
    0|0
  • Sen bir Malatyalı olarak sevin ben Beşiktaşlıyım. Ve. Galatasaraylı. İki takım tutuyorum 😂

0|0
    0|0
  • Oynamayı çok severim maçları fazla takip etmiyorum
    Fenerliyim ama bu başarısızlığa çbir türlü anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • valla aşkım bende ne izlerim ne takip ederim seni takip etmek varken maç ne ki

0|0
    0|0
  • E biraz fenerliyim ama senin icinde malatya ;)) arada kladim;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    50

Kızlar Ne Diyor 17

• Futbolu çok severim. İzlemeyi ve elbette maç sonu yorumları.. Çok iyi bir Galatasaray taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Maç izlemeyi severim ama öyle televizyondan değil canlı olarak izlemeyi severim ve oynamaya da bayılırım çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam, sevmem de😑

0|0
    0|0
  • Izlemeyi sevmem ama oynarım.

1|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Aşırı ilgim yok

0|0
    0|0
  • Biraz

0|0
    0|0
  • Fanatik bir Galatasaray taraftarıyım🦁

0|2
    0|0
  • Eh işte tuttuğum takım oynarsa izlerim..

0|0
    0|0
  • Abim Fenerbahceli bazen mecbur izlerim.

0|0
    0|0
  • Evety var
    Oynamayı izlemekten daha çok severim

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Hiç hiç ama hiç yok

0|0
    0|0