Bir kişi bilemi bakmaz ?

dışarı gidiyorum bir kız bile bakmıyor avmye gidiyorum yine bakan kimse bir tanesi yanlışlıkla baksa bir gülümsese çokmu ? kızlar bir bakın o kadarmı kötüyüm ?

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• az once soru paylastım sılmısler bende aynı durumdayım kımse sallamıo sıkıntı :/

0|1
    0|0
    • bide kızlarda bir afra tafra sanki dersin kraliet ailesi üyesi sonra gidersin mekana yanındaki köftehoru görürsün ama cüzdanı epey şişiktir hayata kfür eder pes oynamaya gidersin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlar tanımadığı elin adamına niye gülümsesin ya şaka mısın nesin:D

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil sende.

1|0
    0|0
  • İbretlik :l

0|0
    0|0
  • Begensem bile donup gulmem.

Oylesine gicik bi' hatunum.

0|0
    0|0
  • baksın dıye bakarsan bakmazlar

0|0
    0|0
  • ayıp zatennn

0|0
    0|0
    • niye ayıpp ? millet hep öyle tanışıyor yoksa hepiniz görücü usulu mu buluyorsunuz ?

• ahhaah ben hayatta gülümseme tanımadığım erkeklere

0|0
    0|0
  • bir tarz yapman lazım ve ilk önce o sakalı biraz al hani nasıl desem 3 numara saç modeli felan gibi hah sende sakallları biraz al çok olmasın.

0|0
    0|0
    • saç uzatıyorum bu aralar kıvırcık açık kahve rengi galiba güzel olacak

• bence yeni bir tarz yapmalısın. Ve kızlar sana baksın diye bütün kızlara bakıyosan komik görünürsün kız avcısı gibi çok gülüyorum öylelerine. cool ol biraz ne bileyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nasıl bakmıyolar la ben geçen otobüsdeydim kızın teki bakıp bakıp gülüyodu keşke gideydim peşinden :D

0|1
    0|0
    • bende hep o oluyor keşke konuşşsaydım diyorum hep bir konuşamadım

• Avm değilde biraz daha mütevazı yerlere takılsan belki...

0|1
    0|0
    • abi yok altında olacak güzel bir araba o dediğin mütevazi yere gidecen sonra

• Boşver hacı sen kızları kendini kitaplara edebiyata filan ver bence asfddf

1|1
    0|0
    • ing edebiyatı mezunuyum daha edebiyata kendimi ne kadar vereyim :D

• panpa durum vahim be

0|1
    0|1
    • kaptan çok vahimm

• Biraz kafa yapını değiştirmen lazım. Dış görünümünden bahsetmiyorum, kitap oku kültürünü geliştir. abi kafanı çizdirmişin ya ne yapıyorsun? kendine gel panpa özendiğin insan tiplerinin hayatı berbat.

• Dedenin düşmanlarını sikiyim nasıl konuşma tarzı o kofik :D

Yükleniyor... ;