Sabah sporu yaptınız mı?

Sabah erkenden kalkıp sporu yapanlar görelim ya da hala totişinde pireler uçuşanlar kimler.
Bunların ikisi de yapamayıp Çalışanlara kolay gelsinSabah sporu yaptınız mı?
  • Yaptım tabi sporsuz olmaz 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
    A seç
  • Totişim ve ben böyle mutluyuz😋
    B seç
  • çalışıyorum ben yeah 😒😒😒
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben bitirdim bile sporu. Hayınlar biriniz kahvaltıya çağırmadı
Günaydın. Bu sabah neyaptın? Ben kosudayım yine

0|0
1713

En İyi Kız Görüşleri

• Yaa her sabah 3 km koşu yapmadan güne başlayamıyorum inanır mısın bir spor birde espresso olmazsa olmazım 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Saat 2-3 gibi yapıyorum ben. 2 saat boyunca. Hem kardiyo, hem ağırlık çalışıyorum

0|1
    0|0
    • Salonda yapıyorsun o zaman

• Fazla geliştirip erkeksileşme yalnız. Kadının bir zarifliği fitliği kibarlığı olması lazım

• Dikkat ediyorum :)

En İyi Erkek Görüşleri

• 1- Sabah sporu aç karına yapılan zararlıdır. Sebepleri enerji ihtiyacı gıdalarla karşılanmadığından ötürü vücut enerji ihtiyacını kaslardan karşılar lakin bu da kas kaybına yol açar. Bunun yanı sıra kusma, mide bulantısı, baş dönmesi gibi yan etkilerin olasılığı bir hayli yüksektir. Tek bu da değil aç karına enerji düşük olur buda verimi düşük bir egzersiz olur.
    2- Kişi kendini ne zaman dinç hissediyorsa o zaman spor yapmalıdır.
    3- Aç karna spor yaparsan zaten bişi yenmemiş enerji ihtiyacı karşılanmamış eve gelince daha çok yeme isteği oluşur ki bu da ekstradan kalori ve yağ demektir. Hadi aç kalmak uğruna gene az yense bile 1 öğün atlanmış olur. Egzersiz öncesi de yemek yenmelidir.

Uzmanlar, doktorlar, spor hocaları bile diyor sabah aç karına spor yapmayın diye. Yani kaç yıldır tıp okuyan adamlar bilmiyor 1-2 yıl vs. hadi 5 yıl olsun spor yapanlar biliyor öyle mi buna gülerler adam okulunu okumuş.
    Okumayı geçtik zaten mantıken baktığımızda bile yukarıda ki yazdıklarım sabah aç karına olan sporun zararlı olduğunu gösteriyor.

0|1
    0|0
  • Sıcakta spor yapmak zor geliyor. Güneş batınca yaparım genelde.

0|1
    0|0
    • o saate kadar güney yakıcak kadar olmaz ki. hatta aksam serini gibi olur

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Sabah sabah kuaförde saçlarımı boyatiyorum 👱‍♀️👱‍♀️👱‍♀️

0|1
    0|0
  • Sabah sporunu sevmiyorum hiç 😏akşam 8 9 gibi yuruyusumu yaparim 1 saat

0|1
    0|0
    • Sabah daha faydalı aslında biliyor musun 6-9 en geç havanın sıcaklığına göre onda bitecek şekilde

• Yanlışın var sabah sporu daha faydalı değil, aksine zararlıdır. Uzmanlar doktorlar bile söylüyor. Bayılma, mide bulantısı, kusma gibi rahatsızlıkların görülme olasılığı daha yüksek olur aç karına yapıldığından ötürü. Bunun yanı sıra sen vücuduna enerji depolamadın haliyle verimi daha düşük bir spor olur tek bu da değil sen vücuduna enerji depolamadığından ötürü enerji ihtiyacın kaslarından karşılanacak bu da kas kaybına yol açar. Diyette olan biri varsa kilo verir ancak kas vs. kaybından ötürü çok kötü bir sarkık görüntü ortaya çıkar. Ayrıca zaten aç karına olan sporla spor yaptığından karnın daha da acıkacağından daha çok yeme isteğin oluşacak ki bu da daha fazla kalori ve yağ demektir. Akıl var mantık tıp var yani. Bide bu zaten sporda olan bir şey sen ihtiyacını karşılamadıysan eğer egzersiz öncesi vücut enerji ihtiyacını kaslardan karşılar hem verimi düşük spor yapacaksın hemde kas kaybı yaşayacaksın :D Kısaca aklı başında olan insan sabah aç karına spor yapmaz.

• Ayrıca sabah spor daha verimli değildir. Bu kişiden kişiye değişir. Nasıl ki bazıları kolay kas yaparken kimileri zor yapar. Kiminin metabolizması hızlıyken kiminin yavaştır. Yani kişi kendini dinç hissettiği saatte spor yapmalıdır. Adam daha uykusundan yeni uyanmış dinç uyanamadıysa spor mu yapsın isteksiz ve enerjisi düşük halde o spor zaten verimsiz geçer.

• Bu nasıl bir azimdir maşallah. Ben hayatta kalkıp sabah Spor yapmam.

0|1
    0|0
  • Yazın değilde kışın daha çok seviyorum sabah sporunu ama okul zamanına denk geliyor 🤦

0|1
    0|0
  • 1 saat yüzdüm o dahil dimii

0|1
    0|0
    • Ne için yürüdün nereye yürüdün Gerçi yürümek her türlü spor sayılar ama temposu önemli

• Şu an halen Spora devam ettiğim için yanlış okumuşum Tabii ki spor sayılır hem de en sevdiğim şeydir

• Sen de işini biliyorsun ama en güzel zamanın değerlendirmişsin

• spor mu o da ne 😂

0|1
    0|0
  • Ben b dedim😃

0|1
    0|0
  • Zaten antrenörüm sabahı akşamı yok

0|1
    0|0
  • Artık yapamıyorum😏

0|1
    0|0
  • Daha bedenim uykuda ya ne sporu 🧘

1|1
    0|0
  • Ben yatarak mutluyum

1|1
    0|0
  • yapmışam

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Yataktayım hala

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kahvaltıya gel spor öğlen de olur kahvaltı öğlen olmaz 😄

0|1
    0|0
  • evet..
    evden çıktım tam 60 adım atıp arabaya bindim :)

0|1
    0|0
  • Evet sadece gernleştim 😂

0|1
    0|0
  • Hayır

0|2
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • şu anlık gerek duymuyorum