Sizde alınganlıktan ölenlerden misiniz?

Yav ben nereden gidip böyle insanlarla arkadaş oluyorum ya.

A desem alınıyor, uzatıyor uzatıyor sakız yapana kadar evirip çeviriyor.

Kusura bakma diyorsun bir şey yapmadığın halde, hala devam ediyor.

Sinirli insanım ben zaten. Yeter lan aa diyeceğim olmayacak, demesem hiç olmayacak.

Gözünüzü seveyim ota boka alınıp milletin canını sıkmayın ya.

0|0
1014

En İyi Kız Görüşü

• aşırı hassas insanlar yorar hep

ne doğru dürüst konuşulur ne bir şey paylaşılır ne geyik muhabbet edilir

bir iki güzel güzel açıklamaya çalışırım baktım olmuyor

eeh yeter derim ben

çabuk sinirlenen bir canlıyım gerildikçe huzursuz oluyorum

nasıl davranacağımı şaşırıyorum ne desem alınacak bir şey bulunuyor çünkü

1|0
    1|0
    • Bende çabuk sinirlenen bir insanım ve içim şişiyor konu uzadıkça. Bayılacak gibi geliyorumç

• Aynen öyle...

Bir arkadaşım var, çokta değerlidir ama artık selam alıp vermeye korkar oldum. 2 cümle sonrası alınacak bir şey buluyor. Az önce de aa yeter ama dedim kapadım konuşmayı. Sinirlerim tepişti gene gece gece..

• sakinleş hiç sıkma canını

böyle tipler ne kadar yorucu olduklarının farkında değiller

güzelce söyle durum böyle lütfen ya kendine hakim ol ya da uzman yardımı al

hayatındaki her insan her an eşref vaktinde olmaz ve sana katlanmaz bu kadar hassas olursan çok üzülür üzersin filan diyebilirsin sakinleşince tabi :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Kolay kolay hiçbirşeye alınmam ya karşı tarafın tavrı ve o anki ruh haline bağlı alınganlık yapıyorm :D Karşı taraf üzgün veya sinirliyse umrumda bile olmaz söyleidkleri :D

1|0
    1|0
  • Kesinlikle değilim. İnceden laf sokmasını çok severim. En göze batan huyumdur. Okuldaki bir çok kişi ile bu yüzden konuşmuyorum dediğin gibi A desem afedersin namusuna laf etmiş gibi tavır atıyor. Birde bunu yapanların çoğu erkek okulda. O yüzden hiç erkeklerle takılmaz oldum. Kızlar onlardan milyon kat daha iyiler

0|0
    0|0
  • Herkes her insanla arkadaşlık yapacak diye bir kaide yok,sende başka arkadaşlar edinirsin

0|0
    1|0
  • Herkeste ufaktan var bu alınganlık

Yaşasın v harfli amındamlık

Alınmayın gençler.

0|0
    1|0
  • Ota boka alınmıyorum ben :)

0|0
    1|0
  • ne iş?

0|0
    1|0
  • :D valla hiç alınganlık huyum yok layn o arkadaşlarında fazla varsa bana versin :D banada ruhsuz herif yüzsüz herif diye hitap ediyorlar :D hahaha

0|0
    1|0
  • Ama şimdi böyle diyorsunuz :D bende sizin gibi diyorum ama adamların damarlarına basıyoruz :D şimdi ben sana mal :D desem alınırmısın :D alınırsın nedeni şu espiri konusu ve alakası bir yer de olmadığı için bana kızar olduğun ortama bile sokamassın :D bu yorumu paylaştıkdan sonra :D olucaklar gibi D:

0|0
    1|0
  • Kolay kolay alınmam alınganlık konusunda biraz yüzsüz sayılırım :D

0|0
    1|0
  • Ben alınganım ama belli etmem o kadar da , kendi içime atarım .

0|0
    0|0
  • Ay evet ya bende çok alınganımdir ve bunun farkındayim

0|0
    0|0
  • Yok degilim

0|0
    0|0
  • Pek degilim..

0|0
    0|0
  • Hiç alınmam :II :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Turkish girls :).

Senin bu sorunda trip var, alınganlık var.Sevmediğin özelliği kendin taşıyorsun.Umarım farkındasın :).

1|1
    1|0
    • Ona agresiflik ve sinir desek olmaz mı :)

• Ah, latifelerini hiç anlayamiyorum ben senin.

Teşekkür ederim, fakat zaten diğer hesaptada tutunabiliyordum. Kendi isteğim ile sildim.

Seni ve yorumlarını ara sıra böyle görmek güzel. İyi geceler.

• Bir iki cümleye alınıp, canı sıkılanlar şu dünyada nasıl yaşıyor anlamam .Alıngan değilim.

1|0
    1|0
  • Hİç alıngan değilim,yüzsüz de değilim...ortasından bir şeyim işte.Bilirsin.

0|1
    0|0
  • ota boka alınmam ama ciddi anlamsa kırıcı birley söylenirse alınırım tabii

0|1
    1|0
  • ya bıde espiri yapıyorum dıye adamı yerın dıbıne sokan tıpler var sen de hemen alını cok kkullanırlar. bılmezlerkı toplumun ıcınde hakaret edıyorlar..

0|1
    1|0
  • Hayır, değilim.

0|1
    1|0
  • Arada böyle alınganlığım oluyo. Ablam laf arasında bencil demişti oturup yarım saat ağlamıştım.

0|1
    1|0
  • konuşma üslubun ve sinirli yapındandır büyük ihtimal. biraz kendine bakmayı dene dışarıdan.

0|1
    1|0
    • Arkadaşlarıma karşı gayet sabırlı ve kibarımdır. Örneklerini buradaki insanlardan da verebilirim.

Ha sorun bende olsa bile gönül almasını bilen bir insanım. Ama bu gerçekten farklı bir durum :/

• Alınganlık yapan değilde alınmasına sebep olan ölüyor gibi daha çok :)

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;