Bir gününüzü kitap okumaya, film seyretmeye verseniz?

bir gün boyunca en fazla kaç sayfa kitap okudunuz ya da kaç tane film seyrettiniz? ya da bu ikisini aynı anda en fazla ne kadar yaptınız?

0|1
510

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen köyde iken 150 sayfa okudum...Film değilde üniversitede iken One Piece animesine sarmıştım 1 gün boyunca izlemişimdir...

1|0
    0|0
    • bitirebildin mi bari tüm bölümlerini :D 1 gün boyunca kaç bölüm izledin mesela?

• 20-25 bölüm arası birşey izledim bitermi kız 15. sezonda anime :D

• bitiren arkadaşlarım var da ondan sordum sadece ben de biliyorum bitmeyeceğini :D aslında güzel anime ama sezon sayısı korkuttuğu için başlamıyorum düşün :)

En İyi Kız Görüşü

• bir günde 3 lord of the rings filmini izledim üstüne breaking bad izledim rüyamda değişik değişik şeyler gördüm sonra

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• 5 6 filim izlerim

1|0
    0|0
  • 1 günü bilmiyorum ama arkadaşlarla kola ve cipsi iyice stoklayıp karayip-harry potter ve yüzüklerin efendisi serilerini bitirmiştik 2. günün bitişine geliyorduk ölü gibi yattık en sonunda

1 günde 400 sayfalık gönül yarası kitabını bitirmiştim.çok sürekleyici bir kitap tavsiyede ederim

1|0
    0|0
  • o kadar zamanım yok Bu aralarda,yabancı dizi leri seri seri izlediğim çok olmuştu

1|0
    0|0
  • 1gün de savaş ve barış ile suç ve ceza bitirmişliğim var da bu neyin araştırması?

1|0
    0|0
  • ilk uçakla geliyorum.

0|0
    0|0
  • O kadar fazla ki hiç saymayı düşünmedim bile

1|0
    0|0
  • Korsan cd tezgahı açacak kadar 1 hafta aralıksız film izlediğimi hatırlarım..

0|0
    0|0
  • Soruda kitap okumaya verseniz demişin altada kac tane kitap okudunuz.

0|0
    1|0
  • en fazla 4 tane film izlerim her biri en az 100 dk olmak şartıyla.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sınav için 400 sayfalık felsefe kitabı okumuştum.

2|0
    0|0
    • offf beyin yanmıştır senin o zaman:D

• evet 1 günde. sadece o kitaptan sorumlu değildik. bikaç kitap daha vardı. kaç aldım hatırlamıyorum da dersi geçmiştim.

• anladım iyimiş :)

• Hocalar sağolsun her hafta 2 kitap bitiriyoruz(Kalınından)... Ay başı 10 şiir ezberleme de cabası :@

1|0
    0|0
  • İki gün boyunca hiç durmadan,uyumadan kitap okuduğum zamanlar oldu...

0|0
    0|0
  • Bir kitap ve 3 film bitirmiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;