Ayrılsam mı bilemiyorum

Ailesi yüzünden haftada bir görüşüyoruz sevgilimle bu bile bazen sorun oluyor eve gitmesi gerekiyor ve ben tek yaşıyorum dışarı çıkmama da karışıyor ama yanımda olmıyor çok daraldım artık ailede tek çocukta o değil abiside var

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• sana yapılan bencillik bence. ya devamlı sevdiğinin yanında ol adam gibi, ya da egon için kıza zehretme hayatı. ondan sonra ayrılıklar.. yazıkk..

0|0
    0|0
    • çözdüm olayıda zaman artık aldım kararımı ama adam ayrılık olunca bir çıldırıyo mazeret yapıcam aynen bende bıkar bigün

• bir kız arkadaşm vardı. erkeklerle bile oturmamdan kıskanırdı. istanbula gezmeye gidemedm arkadaşlarmla onun yüzünden. kendi bir hafta sonra başka yere gezmeye gitti, terk ettim. anlayış olmayan bir sevgi her zaman sıkıntı ve bıkkınlık verir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• senin gibi bir sevgilim olmasını isterdim ama hep yanlış kişileri tanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • sen daha aktif birisin o ise braz daha aile yapısına uygun aile sözü dinleyen biri eğer isteklerini karşılamıyosa yapılacak olanı sen daha iyi bilirsn

0|0
    0|0
    • ayrılmak isteyincede direk küfürü basıyor nasıl bir aile yapısı anlamadım ki

• detayını bilemem ama onu oldugu gibi kabul etmiş olmalısın kişiliğini biliyosundur

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben anlamıyorum ne var bunda görebiliyorsun yakininda tamm sik olmasa da ayni sehirdesiniz bundan daha ne guzeli var elleri kossan tutacagn kadar yakin disari çıkmana karisir korkuyordur kaybetmekten senin yaptığın ayip bence

0|0
    0|0
    • Benim yaptığım ayıp mı? Peki aynı şehirde olup bazen 2 hafta kadar görüşememek normalmi sence

• Kusura bakma valla genelde erkekler dert yanar ya hic öyle bir erkek olacagi aklima gelmezdi yani gelecek dusnme bu çocukla korkularinda var hic gerek yok inşallah karsona dilediğin gibi biri cikar :)

• teşşekkür ediyorum çok aminn:)

• cnsiyeti erkek gmi bnun eminz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;