Ne yapmalıyım gururu boş mu vereyim??

kız arkadaşımla ayrılalı yaklaşık 1 ay 15 gün kadar oldu, bana en son umarım benden sonraki sevgiline daha iyi davranırsın dedi saçmalıyordu ben ona zaten çok iyi davranıyordum ama 3-4 kez böyle diyince sinir oldum bende sana teşekkur ederim senden sonra sevdiğim biri olursa senin sayende çok iyi davramacağım ona dedim engelledi son konuşmamız buydu. aradan bir buçuk ay geçti arkadaşı söyledi her gün twitterde bişey paylaştın mı diye bakıyo favladığın şeylere falan diye..bir kaç güöncede whatsap engelimi kaldırdığını farkettim. ayrılık kararında hatalı olan oydu şimdi ben mesaj atsam mı atmasam mı? bana yardımcı olun lütfen

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• onemlı olan su aslında onu sevıyomusun barıstgın zaman onunla devam edeblrmsn aklnda soru ısaretı kalıcakmı once bunları yanıtlamalısınn aklında onsuz yapamayacgnı dusunuyosan bı sans ver derım herkez kızgnlkla bsyler soyleyeblır yanlıs kararlar alabılır onemlı olan attıdıgın adıma değcekmı

0|1
    0|0
    • soru işareti kalıp kalmaması birazda ona bağlı,benim içimin rahat olmasını istiyorsa bana her şeyi açıklamalı

• sevıyosa senı ınkar etmez zaten dalga gecıceksede bosver bırak sonra pısman olucakdır emınım erkekler hep oyle cunku ılkde umursamaz snra psman olur

• ben umursamamazlık yapmadım ki.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Herseyin tadi ilkinde guzel olur, hayatina bakiyordun zaten o yokken bundan sonrada oyle yap, baska kizlarda var ondan kat kat iyi

0|1
    0|0
    • bende senin gibi düşünmek istiyorum ama her kıza ,onu görmek için bakıyorum resmen

• Aklini basindan almis geri vermemis o zaman bu kiz gecmis olsun

• keşke hala sevmesem onu

• Seviyorsan atmalısın. Ayrıla istediği her zaman ayrılmak için olmaz sana tepkisini göstermiş. Bu kadar odun olmayın demekki ya ilgilenmedin ya da bir şeyi yanlış yaptın.

0|1
    0|0
    • ayrılmadan 5-6 önce problemlerimiz oldu ben adım attım o atmadı,o attı ben atmadım ilgisizlik oldu ama o 5-6 gün dışında ilgisizlik olduğumu düşünmüyorum..şu an whatsaapta kendileri birisiyle konuşuyor galiba ya da beni gözlüyo. ben kapadıktan hemen sonra oda kapadı whatsaapı

• çok mu seviyorsun?

0|1
    0|0
    • çoktanda çok

• anlatmıyoda neyse bu gece konuştuk ilişki istemiyorum biz diye bişey olmaz kapadım öyle bir defteri dedi bende madem kapadın ne diye takip ediyosun,njye engeli kaldırdın,şimdi engelle ve bir daha o engeli açma dedim

• çok iyi demişin kıza bak ya bidaha asla yazma

Erkekler Ne Diyor 1

• Atma kardeşim atma sen atmassan zaten o atar bir kaç haftaya bekle atmazsa yapistirirsin mesaji :)

0|1
    0|0
    • kardeşim bende öyle düşünüyorum, okulu tatil olana kadar zaman verdim içimden ona, eğer tatilden 1 gün önce mesaj atarsa konuşucam onla ama tatile girdikleri an mesaj atarsa konuşmayacağım,yalnız kaldığında mesaj atacaksa atmasın, ben birinin yalnızlığı doyuracak insan değilim anladığım an karşımdaki umrumda olmaz kalbini kırar umursamam o yüzden 8 günü kaldı :)

• Bekle bakalim su akar yolunu bulur :)

• haklısın :)

Yükleniyor... ;