Sil gözünün Yalnızlıklarını..

Ben ben ben ve yine dertlerim yine sıkıntılarım ^^ Hani bazen Kahrolsun Bağzı Şeyler deriz buna en çok uyan kelime yalnızlıklıktır bence.

-1 kere olsun isminizi telafuz etse hiç tanımadıgınız nasıl mutlu oluyorsunuz demi ^^ Hani nerede onlar yahu ? .

O değilde belki bir özler mi ?

Güncellemeler:
Herkese +1 bol yıldızlı günler :)

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Yürekte birikir bazen birikir de sığmaz olur damarlarına, yaş olup akmak ister gözlerinden, adı ayrılıktır...

İçin kederle kavrulurken ellerin buz tutar, yüreğinde cehennem yangınları tutuşursun gecelerle, adı yalnızlıktır...

Kimi sevsen onu arasın,kime baksan o... Kim sana baksa o gözlerin hasretini duyarsın adı aşktır..

Uykunu bölen bir kederle düşerken acılara silemezsin gözünün yalnızlıkları...

Susmak gerekir bazen... bazen sessizce hıçkırmak adı ağlamaktır...

akar gider gözünden ama yine içine düşer...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Dert dediğin nedir ki kardeşim..

Zamanla inananla geçip gider..

Yeterki seni seven mutlu eden biri olsun..

Ailen olsun..

En önemlisi Seni Seven Rabbin olsun...:)

0|1
    0|0
    • 3 ay oldu ne zaman gececek pek takan bir insan değildim ben bu çeşit şeylere arkama bile bakmazdım bu sefer fena tav oldum galiba geçmiyo işte sabır taşı olsam çatlardım yahu :)

• Aynen geçerse derim :))

• https://www.youtube.com/watch?v=2vWSYBg_imc

dipnot : önce sen özlemeyi bil, gerisi gelir genç.

0|1
    0|0
  • şuan o kadar bunaldım ki çıkıp avazım çıktığı kadar bağırsam gene rahatlıyamam sanırım...

0|1
    0|0
  • abartmayın yalnızlığı ben 21 yıldır yalnızlıklayım öyle kötü değil gözünüzde büyütüyorsunuz bazen kötü dediğinz şey sizin iiliğinzdr bilmek lazım

0|1
    0|0
    • Neden yalnızsın hiç sordun mu kendine ?

• sordum gözyaşlarımın değerli olduğunu söyledi yüreğim bekle dedi sabret dedi beşer yalnızlık dünya ömrü kadardır dedi

• anlamadım ben bu soruyu ya içmenin bkunu çıkardık yine yavru ?

0|0
    0|0
  • Çok severim bu şarkının sözlerini...

Herkes bir gün özler, mutlaka. Bazen çok geç olur.

Yalnızlık da güzeldir bazen, çünkü 'Bazı insanlar uzaktan bakınca kusursuz, tanımaya başlayınca çok lüzumsuz!' Az insan, çok huzur.

0|1
    0|0
  • Neden olmasın belki özler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizi en iyi anlayan yanlızlık mutlu olmadığımız zamanlar hic anlamıyor batıyor dimi

evet bunu yaşamayan var mıbence yok zamana yayacaksınki sıkıntılarını dertlerini hafiflesin

insan bir günde 1 ton yük kaldıramaz o yuzden sal yüklerini zamana

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;