Babanız partiden herkesi kovsa ne hissedersiniz?

Doğum gününüzü kutluyorsunuz. Arkadaşlarınızı çağırmışsınız. Gençsiniz daha. Bir konudan daha misafirleriniz gelmeden önce babanızda tartışıyorsunuz. Sevgili babacığınız size hediye almadığı gibi herkesin içinde bağırıp çağırıyor, eline aldığı tepsiyi kırıyor. Ve insanları kovuyor. Herkes gidiyor evden. Herkes gittikten sonra siz ağlıyorsunuz diye sizi kolunuzdan tutup kapının dışına atıyor. Bu olay siz daha çocuk yaşlardayken oluyor ama siz hiç unutamıyorsunuz. Babanız sinirli biri ve nereye gitseniz bir sorun çıkarıyor. Artık dayanamıyorsunuz. Napardınız? Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
İşin kötüsü annemlede aram çok çok kötü. Babamı aldattı defalarca bizi sevmediğini vurguladı. Sevgilim yok dediğimde " çok çirkin olduğun içindir" gibi şeyler söyledi. Ki herkes çok güzel olduğumu söyler. Ailem yüzünden kendime güvensiz birisi oldum çıktım

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Bak seni anlıyorum.İnan bana anlıyorum.Yapman gereken şeyler var.Sabretmek zorunda değilsin.Birinin anne ya da baban olması onların senin hayatını mahvedebileceği anlamına gelmez.Eğer elinde bir imkanın varsa çık git hayatlarından ve lanet hayatlarını yaşasınlar.Eğer elinde bir imkanın yoksa biraz daha sabret ama bir yolunu bul.Çünkü her zaman bir yolu vardır.Savaş ve o yolu bul.Bir şeyler her zaman ters gidebilir.Ama sen iyileri görüp onları yakalamaya bak.Yanındayım.

1|0
    0|0
    • Olmuyor. Depresyondayım gücüm yok yorgunum mutsuzum hayattan ümidi kestim gibi. Kimsem yok çok üzgünüm:'(

• başarabilecek gücü umarım bulurum kendimde:(

• Özelden ekle beni ve tek tek anlat derdini.Bende elimden gelenin fazlasını yapacağım ve sana yapman gerekenleri söyleyeceğim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Günlük tut kimsenin okumasına izin verme gün gelir o günlük sana çok büyük bir ispat olur. yaşadıklarına senin sınavın hayatta zor bir sınav ama başarabileceğin güç sende var.

1|0
    0|0
  • işte parti tamda o anda başlar sen izlersin sadece ve sonra sessizliğini bozarsın parti dediğin böyle olur der babanda.herkesın anlayısı farklı ışte üzülme.

0|0
    0|0
  • babanın karakter sorunu olduğu kesin bu belli ama seninde yanında bulunduğun insanı tanıyıp ona göre davranman ve çevreni aynı evde babanla buluşturmamaya dikkat etmen gerekirdi. sen tedbiri alamamışsın eskiyi boşver yeniden bu hatayı yapmamaya bak.

0|0
    0|0
  • hımmm çok üzücü aslında biran önce büyü ve kendi yolunu çiz başka yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
  • aman koy götüne dünyanın benımde babam pek normal bir insan değil yaptıkları böyle seyler değil bana daha kötü :D

0|0
    0|0
  • böyle şeyler duyunca cok üzülüyorum.

0|0
    0|0
    • kimsenin bana acımasını istemem aslında

• hayır yanlış anladın.üzülüyorum dedim.mutsuz insanlar görmek bana üzüntü veriyor.ne olurdu herkes iyi olsa...

• keşke olabilese öyle bir şey

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle şeyleri aşmak kolay değildir. Hep içinde bir yerde kalır insanın... Fakat her ne işle uğraşıyorsan şu an, okuyorsan eğer çok sıkı tut işini. Kimseye muhtaç olma. Bu aile ortamından kaçacağım diye okulu bırakma, üniversite okumazlık etme...

0|0
    0|0
  • ona acıyarak bakardım ve bırdaha asla konusmazdım.

Pes eden taraf o olurdu zaten

0|0
    0|0
  • neden öyle davrandığını anlamaya çalışırdım. alt tarafı bir doğum günü kutlaması, hayatın sonu değil. unutamıyor olabilirsin normaldir ama böyle bir şeye takılı kaldıkça hayatının geri kalanını ele geçirir. gerek yok..

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun dua et elbet bir yolu vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;