Deli gibi seven bir adam ne olursa olsun vazgeçer mi?

evi bir boşanma aşamasında bir erkeksiniz hala evlisiniz, deliz gibi sevdiğiniz bir kadın var... ama ayrılcağınız eşiniz sizi zora sokuyor... ve bazı nedenlerden dolayı sizi cezaevine attırıyor tam 6 ay yatacaksınız. eşiniz sizi bir şartla içerden çıkarıp şikayetini alacak. şartı şu; ''ben senden ayrılıcam, ama sende o kadını terkedeceksin, kiminle olursan ol o kadın yuvamı yıktığı için o kadınla olmayacaksın' norterden sözleşme hazırlatacak eşiniz o sözleşmeyi imzalarsanız sizi içerden çıkaracak. sözleşmede 500bin liraya imza atacaksınız. eğer ssevdiğiniz kadınla görüşürseniz o sözleşmeyi eşiniz avukata verecek, ve sizi borçlandırıp yeniden içerye sokacak. neyse erkek arkadaşım beni deli gbi seven adam bunu imzaladı. siz napardınız ?

Güncellemeler:
Hayal ürünü değil, ne yazık ki gerçek. çevremizdekiler bile siz bu aşkla filmlere romanlara konu olursunuz diyor.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Hayal ürünü ya da filmden bir kesit tadında okudum..Böyle şeyler oluyor mu ya? o_0

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• paşa paşa yatarım 6 ayı gider gene o kadınla birlikte olurum sonradan bana onu söyleyen kadını öldürürüm :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alti ay yatarim eski esime neymis kimi seversem severim.

Cok hayal urunu bir durum ama inandirici degil..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;