Kızların futbolla ilgilenmeleri erkeklere itici gelirmi?

Ben mesela futbolu çok severim .. Tamam belki detay detay bilmem ama benim hoşuma gider ..:D Ne bileyim bir kız gibi top gördüğümde sadece voleybol değil de futbol oynarım.. Bu durum erkeklere itici mi gelir acaba .. çünkü bazen öyle bakıyorlar bana sanki uzaylı oynatıyor toopu:D

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• aksine çok hoşumuza gider. beraber formalarımızı giyip kaşkolları sallaya sallaya maç izlemenin tadı bambaşka olur. bir tarafta sevdiceğim, diğer tarafta cimbomum. o la la :D

hem futbolu seven kızlar bir başüstünde tutulur. pamuklara sarılır. her gece yatağına sütü getirilir. sırtı tıpışlanır, gazı alınır. o derece kıymetli :D

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• tabikii hayır tam tersi hoşumuza gider ama kadınlar çoğu değil malesef hatırı sayıda anlıyan ve hoşlanan var..

0|0
    0|0
  • Ben futbolu sevmem , taraftar neyse de fanatik olayını çok saçma buluyorum , ayrıca fener taraftarlarına şunu soruyorm, şampiyon olunca ne olduda sokaklara döküldünüz ? Paramı verdiler. Özellikle fanatik erkeklerin hosuna gidiyor diye, forma giyip sapka takan kızları beğenmiyorum. Milli maçlar dışında , maçları takipte etmem

0|1
    0|0
    • fenerli falan değilim ama futbolu sevseydiniz ve zevk alsaydınız bunları söylemezdiniz

• bu sadece fubol icin degildir cogu sporun fanatikleri vardir .. bu fanatik icin ayri bir zevk katar.. evet dogru bende sacma bulurum gorunuste futbolu seven kizlardan ama bence ayri bir heycan katiyor gol atiklarinda,.. ve fanatik napiyor deme bence cunku fanatik sporcuya morel veren oluyor cogu zaman.. biraz sacma gele bilir ama ayni basketbol..vs gibi sporlarda fanatikler doludur .. bana asil sacma gelen spor yapmayan lar o fanatik oldukalari spordan ne anliyorlar...

• Spor sağlıklı yaşamak için yapılan aktivitedir bende sporcuyum, ama amacım bana hizmet ediyor birilerine değil. Fanatiklik boyutune hiç cevap vermicem ne olduğu belli , kavga , küfür vs... Taraftar tabiki olmalı fakat bu kişi , takım için kavga edebilicek, hakaret edebilicek, duruma gelmisse bu tarafta olmak değil , işi hayati önemde bir boyuta taşımaktır. Bu benim düşüncem. Tabi herkesin birbirine saygı duyma eşiği farklıdır.

• hayır tam tersi çok olumlu karşılanır hele bir de pc oyunu falan oynuyorsan play station falan. çok karizma olur

0|0
    0|0
  • vala bana gelir çünkü bende pek sevmem futbolu acaba ben mi tuhafım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bir erkek kadar ilgi duyuyorsa itici gelir.

0|0
    0|0
  • allah alalh ne olmus bende cok güzel sen benim sevgilim olcaksın beraber maclara giderdik D daha ne isterim ki bence itici gelmez hatta hoslarına gider

0|0
    0|0
  • az biraz ilgilenmesi hoşta holigan olmamak kaydıyla mesela "nasıl koyduk ama" demesi baya itici

0|0
    0|0
  • Benden daha iyi oynuyorsa itici gelir :))) ama futbolla ilgilenemsini isterim...Örn.Butun gün NTVSpor izleyelim hoşuma gider... isin sakası bu ama Alısılagelmıs bisey olmadığı için %90 itici gelebilir... saygılarr

0|0
    0|0
  • ya bak iticilikle alakası yok, tabiki fakat bu bir ayrı özelliktir, yani bayansı duygularını diğer bayan arkadaşlarınla kıyasla eminim diğer bayanlarının haz duyduğu bazı davaranışlardan farklı tepki gösteriyorsundur

0|0
    0|0
  • ben bile futbol sevmiyorum ki sevgilim agiz dolusu argoyla futbol izlesin oynasin :/ acikcasi bana itici geliyor

0|0
    0|0
  • süper olur :)

her hafta stada maç izlemeye qiderdim :D

0|0
    0|0
  • bayılırım beraber top oynarız işte daha güzelimi var...

0|0
    0|0
  • eğer üzerine yapışıyor ve yapmacık duruyorsa evet

0|0
    0|0
  • aksine artı puan benim gözümde =)

0|0
    0|0
  • sporcu bir sevgilim olsaydı futboldansa voleybol ya da yüzücü olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Sporu sevsin ama futbolu erkeklere bıraksın:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de futbolu severim ve sevgilim hiç şikayetçi değil bundan aksine hoşuna gidyrms :)) sadece ofsaytı anlatym mi dedğim zamn sürati değişiyo çocuğun aşkım ne olur süs bu kadr ilgilenme yetr feln :D halbuki biliyorum anlattrmiyo :P :D

0|0
    0|0
  • Futbolu çok severim. Ah erkek arkadaşım da futbolu seveydi beraber maç izleseydik biralarımızı alıp maçlara gidip ah ah ama hiç bir erkek arkadaşım futbolu sevmedi benim şansım mı bu yahu

0|0
    0|0
  • En büyük BEŞİKTAŞ demesini severım.Ama bir stad dolusu küfreden erkeklerın içinde olmayı istemem doğrusu .Erkeğine göre değişir baby

0|0
    0|0
  • aksine bundan çok hoşlanacaklarına eminim. Sevgilimle maça gittiğimzde ikide bir bişey soruyorum oda bana güler hep allahım kimle maça geldim diye .d

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;