Fenerbahçe taraftarı takımlarının şike yaptiğina inaniyor mu?

Evet arkadaşlar 3 yıldır gündemi her zaman meşgul eden konu, sizce Fenerbahçe şike yapmiş midir sadece Fenerbahçe taraftarları cevaplarsa sevinirim

Güncellemeler:
eevet inanıyorum veya hayır inanmıyorum gibi yorumlar beklerken nelerle karşılaştık. Bilseydim sormazdim ya

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• yaptılar tabiki fener taraftarı değilim ama yaptılar en basiti madem yapmadılar bütün dünya feneremi karşı hadi Türkiye karşı diyelim cas uefa niye ceza versin o zaman?

0|1
    1|2
    • Yaptıysam fenerbahçe için yaptım dedi başkanları ama hal� rakip taraftara köpek muamelesi yapıyolar. garip. futboldan dolayi düşmanlaştırıldık

• dostum kimse kimseye düşman olmadı ama hukuk ve demokrasi devletinde yaşıyoruz niye cezası yok niye fenerbahçe kim ki? onun için yapılan şikeye müsemma gösterilsin koca Juventus ligden düşürüldü zamanında eğer efendi gibi cezalandırılsa yıldırım demirören fener için çalışmasa ne insanlar birbirine düşman edilir nede taraftarlar tek sorumlu Aziz Yıldırımdır bu olaylarda istifa edip cezasını çekmeye razı olsaydı dediklerinin hiç biri olmazdı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sen fenerbahçelimisin :)

0|2
    0|0
  • Cas cezayı onadığında sesleri çıkmadı demek ki inanıyorlar inansınlar da bir zahmet şikeyi takımım için yaptım diyen bir başkanları var

0|0
    0|0
  • inanmazlar inanırlar mı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O sene şike var diyenler hakikatten kıskançlıklarından konuşuyorlar. Sen gs arenada yen, Bjk inönüde yen şike yok ama küme düşen ankaragücünü ,bucayı yenerken şike yap tam bir deli saçması madem o sene şike yaptık bu işi tek başımıza mı yaptık nerde diğer takımlar neden 18 takımlı ligten sadece Fenerbahçe yargılanıyor bu bir komplodur makine gibi işleyen düzene çomak sokmaktır. O sene şike davası çıkmasaydı şuan rakiplerimizle açılan farkı 20 sene boyunca kapatamazlardı bu bilerek düzenlenen tezgaha uydular.

Olmayan para sayma görüntüleriyle ispatlanamayan delillerle suçladılar.

Not: Şimdi ağzından saylalar akıtarak bir sürü gs li gelecek hepsi kusurmuş köpek gibi yazdıklarımı inkar edecek hiç birisiyle ilgilenmiyorum boşuna cevabımda havlamasınlar.

1|1
    0|5
    • Sorduğum soruyla alakasiz bir yorum yapmişsin kin kusmuşsun resmen. İnsan olduğumuzu hatirlayalim kimse havlamasin felan demişsin edep yahu

• Bir kere üstüne alınmaman gerekirdi sonuçta ortaya attım ben 2.sorduğun soruyla akalsız diyorsun şikeye inanıyor musun diye sormuşsun bende inanmadığımı anlattım,sanki hangi burçsunuz diye sordun da ben bu cevabı verdim senide anlıyorum gerçekleri duymak sizi üzüyor ama yapacak bir şey yok bunlar gerçekler

• 10 numara cevap yazmışsın tebrikler. vatan hainliği bir maçta yabancı takımı tutmak değildir. bir Türk takımının ceza alması için uefa ile işbirliği yapmaktır.

• fenrrbahçe şike yapmıştır ve ayrıca Galatasaray şike yapmaz..UEFA kupasını kimse şike yaparak ta kazanamaz..

0|2
    1|1
  • şike yapıldığına inanmak istemiyorum, kim isterki sen kendi takımının başına aynı şey gelse istermisin, şikeyi takımın bazı mensupları yapar takım yapmaz öncelikle bunu bilin takımı ve taraftarları bundan sorumlu tutmayın ve bu kişiler takıma gölge düşürdüğü için cezalandırılmalı bunu da burada yazdığım için demiyorum

0|1
    0|0
  • bu lig de şike yapılacaksa bunu galatasaray yapar en son yaptıklarında kupa ellerinden alınıp fenerbahçeye verildi

1|1
    0|4
  • bütün takımların şike yaptığına inanıyorum. Zaten yüksek paraların döndüğü her işte şike var.

0|0
    0|3
Yükleniyor... ;