Hoşlanmadığınız birisinin ısrarcı olması rahatsız eder mi?

Diyelim ki aklınız, kalbiniz başka birisinde. Ama o sizin kalbinizi kırdı. Hayatınızda kimseyi istemiyorsunuz. Biri var. Sizden hoşlandığını açıkça belli ediyor. İstemediğinizi söylüyorsunuz laftan anlamıyor ve gururunu ayaklar altına serip şans istiyor. Başkasını seviyorum diyorsunuz "sen git senin yüzüne bakmayanları sev" diyor. Ayrıca bu kişiye uzaksınız, arada mesafeler var. Yüzünü tam olarak bilmiyorsunuz bile. Hoşlanma olasılığınız gerçekten çok az. Ama o ısrar ediyor duygu sömürüsü yapıyor, sürekli bunaltıcı şeyler söylüyor. Silip kurtulmak istiyorsunuz bu defada yüreğiniz el vermiyor çok acımasız olacağı için. Ne yapabilirim LÜTFEN YARDIM!

Güncellemeler:
Çok iyi kalpli birisi, çok ince çok kibar ama çok YAPIŞKAN

1|0
2440

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 24

• gerçekler acıdır acıtır

0|0
    0|0
  • ısrarcılık rahatsız eder anlayış beklerim

0|0
    0|0
  • salla gitsin ya

1|0
    0|0
  • Öyle biri benim de peşimdeydi bir aralar. Tam bir yıl. Umarsız davrandım, mesajlarına cevap vermedim anlamadı. Açık açık konuştum yine anlamadı.

Öyle bir yıl devam etti. Sanırım sonunda onun da canına tak etti ve vazgeçti. Yapacak fazla bir şey yok çünkü o kabullenmek istemedikten sonra ne yapsan boş. Yüz verme ve kendiliğinden vazgeçmesini bekle.

0|0
    0|0
    • sürekli diyor ki beni tanımıyorsun o yüzden sevmiyorsun. Yahu bir sor tanımak istiyor muyum...

• Çok haklısın anlından öpmek istiyorum seni

• :)

Yükleniyor... ;