Hoşlanmadığınız birisinin ısrarcı olması rahatsız eder mi?

Diyelim ki aklınız, kalbiniz başka birisinde. Ama o sizin kalbinizi kırdı. Hayatınızda kimseyi istemiyorsunuz. Biri var. Sizden hoşlandığını açıkça belli ediyor. İstemediğinizi söylüyorsunuz laftan anlamıyor ve gururunu ayaklar altına serip şans istiyor. Başkasını seviyorum diyorsunuz "sen git senin yüzüne bakmayanları sev" diyor. Ayrıca bu kişiye uzaksınız, arada mesafeler var. Yüzünü tam olarak bilmiyorsunuz bile. Hoşlanma olasılığınız gerçekten çok az. Ama o ısrar ediyor duygu sömürüsü yapıyor, sürekli bunaltıcı şeyler söylüyor. Silip kurtulmak istiyorsunuz bu defada yüreğiniz el vermiyor çok acımasız olacağı için. Ne yapabilirim LÜTFEN YARDIM!

Güncellemeler:
Çok iyi kalpli birisi, çok ince çok kibar ama çok YAPIŞKAN

1|0
2440

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• git ona derım...

0|0
    0|0
  • Yağuşuglu mu?

0|0
    0|0
    • Pek değil. Ama tip önemli değil. İnan daha farklı yaklaşsa hoşlanabilirdim. AAma bu şekilde yaklaşması sadece kafasında sandalye kırmak istettiriyor bana

• Ağzına ağzına vur.Meselam şöyle bir maddeyle: link

• ver işte bir şans sende ölür müsün bea...

0|0
    0|0
  • bu işin kesinlikle olmayacağını belirtip asıl hedefimdeki kişiyi ayarlamaya çalışırdım..

0|0
    0|0
  • çocuga kalbini sök,klozete at ,üstüne s*ç,sonra sifonu çek diyemeyecegine göre bence bak şöle yap..ona başka bir kız ayarla :)))

0|0
    1|1
  • evet rahatsız ediyor...

0|0
    0|0
  • mesafe uzaksa cevap verme kudursun

0|0
    0|0
  • onu o ısrarından vazgeçirecek şeyler yaparım...ya da yapmaya çalışırım...

0|0
    0|0
  • sen yalnız olduğun için mi konuşuyorsun onla

0|0
    0|0
  • hARBİi belaaaa .. vakası daha =)

0|0
    0|0
  • ben şans veririm

0|0
    0|0
  • sil kurtul, ya da ver kurtul ...

0|0
    1|0
  • eder tabiyki ama ben mesafe koyarım ve net bir dille kendimden uzaklaştırırım.

0|0
    0|0
  • Ben öyle erkegin dıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııt

0|0
    0|0
    • bencede ben bu tür erkeklerden hoşlanamam ya. Böyle yapmasa belki severdm. Ama artık o ihtimalide yok etti çıldırıcam

• kavga sebebi olur ağız burun dalarım

0|0
    0|0
  • bu kişi ancak köleniz olabilir artık. kullanıp çöpe atabilirsiniz onu.

0|0
    0|0
  • ikisine birden verrr

0|0
    1|0
  • hem de çok rahatsız eder. ölse de kurtulsam bile dedirtir.

1|0
    0|0
  • Benden mi bahsediliyor diye düşünmedim değil :D ufhsasuhfaus :D

0|0
    0|0
    • Kim olduğuna bağlı bilemedim:D

• Öyle de denebilir :D Neyse bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor... ;