Eski yılların derlemesini yapar mısınız? Geçmişten bugüne hayatınızda neler değişti?

Arkadaşlar ben her şeyden önce her geçen yıl daha olgunlaştığımı geliştiğimi ve önxeden yapmış olduğum birtakım hatalardan pişmanlık duyduğumu hissediyorum. Geçtiğimiz 2013 yılı pek iyi geçmedi, birtakım sorunlar ve sıkıntılar yaşamıştım. 2012'de hayatımın en mutlu haberlerinden birini almıştım, üniversiteyi ve hayal ettiğim bölümü kazandım... En güzel yıllarım 2005 ile 2008 yıllarıydı. Kendimi çok güzel rahat ce mutlu hissediyordum o zamanlar... Eski arkadaşlar, kız partileri, mahallede sokaklarda sohbetler gülüşmeler kahkahalar...Eski yıllar sanki bir başka güzeldi ama o zamanlar.daha çocuktuk tabii :)) Şimdi artık kocaman kız oldum evimden ayrılıp okumaya gurbetlere düştüm... Eski yıllara bir el atabilir miyiz arkadaşlar? Kim neler yaşadı? Neler kazandı ve neler kaybetti? Şimdi hayatınızdan memnun musunuz?

Gelecek 2014 senesinin herkese sevgi, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Herşey gönlünüzce olsun... :)))

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• bok gibi geçti...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 5* verdim,

Yaparım tabiki. Bi müzik eşliğinde :) Hayatımı hala rayına oturtamadım, bakalım..

0|0
    0|0
  • geldik gidiyoruz işte.

0|0
    0|0
  • evlendık çoluğa çocuga karıstık

0|0
    0|0
  • 5 yıl önceki halime bakıyorum şimdi halime birde çok şey değişmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oturduğum semt, okulum, aile hayatım tamamen değişmiş. 2007 en radikal kararların alındığı, 2010-12 sağlık sorunlarının nüksettiği, 13 hayata dair verdiğim kararların oturduğu bir yıl olmuş. (dilerim 2014 de planlarımın tıkır tıkır işlediği bir yıl olur)

0|0
    0|0
  • Ne kadar değiştiğime bakar şaşırırım

0|0
    0|0
  • gecmistekinden daha kotu oldu desemm daha dogrudur yaa... kazanacagıma cogu seyı kaybettım...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;