Az gel bak ne anlatıcam..

tutamadım kendimi,aradım..gecenin en yalnız zamanı,telefon uzun uzun çalarken heyecandan kulaklarım kızarmıştı..ses vermedi,gururluydu önce benim konuşmamı bekledi.daha fazla tutamayacağım kendimi herşeyi bil istedim diyerek başladım konuşmaya..hani dedim müsaitsen azıcık ellerini tutayım,saçlarını seveyim.bana da yer varsa kalbinde,taşınsın ruhumun bedenime dar gelen kısmı,kaçak kat çıkayım en müsait yerine..biliyorum gene ne saçmalıyor bu diyeceksin ve ben,sen gene neyin peşinde lan bu derken gözlerinde kendimi görmek istiyorum,dudaklarına dudaklarımı değdirmek,fırsat bulursam memelerine falan ellemek istiyorum dedim.seni seviyorum,gerekirse daha da severim tiksinmem bacaklarını aldığın permatiği görsem dedim..

olm bir s.ktir git gece gece mal mısın..dedi telefondaki kalın,kendinden emin erkek sesi..ben anlatırken ara ara geğirmesinden anlamalıydım:(

acaba yanlış numarayı mı aradım?yoksa hayatında bir başkası mı var?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• s.tir git gece gece malmisin diyen telefondaki kendinden emin sesin, bacaklarini aldigi permatigi dusundumde bir an ben tiksindim la harbi sevgi bu olsa gerek tiksinmedigine gore

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Böylesine istediğin birini yanlış arayamassın. Ya hayatında birisi var ya da Rüzgar Erkoçlar idolü olmuş olabilir. :)

0|1
    0|0
  • Yalnış değil de kızın yanında biri vardır kesin.

0|1
    0|0
  • güzel yazmışın bro, boşa gitti sanma kimse okumasa ben okudum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;