Body İle Uğraşanlar bakabilir mi? Beslenirken hangi yiyeceklerden Uzak Duruyorsunuz?

Body İle Uğraşanlar bakabilir mi? Beslenirken hangi yiyeceklerden Uzak Duruyorsunuz? Yani Body başlıynca Çikolota cola cips gibi şeylere veda mı ediyorsunuz?

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Kas çizgilerim belli olsun diyorsan uzak durman gerek.

Yok ben hayvan gibi olmaya gidiyorum, fit olmuycam, iri görünmek istiyorum dersen; o tür şeyleri yemende sakınca yok.

0|1
    0|0
    • hayvan gibi olcam ben

• ahaha profil resmine bakmamıştım, diğerleri normal çekim gibi ama profildeki belliymiş :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yağlı,şekerli ve unlu evet veda ediyorum desem de yalan olur haftada 1 yiyorum böyle şeyleri tamamen bırakmakta hata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hangi evresindesin orası önemli ama genel olarak nşasta yı azaltman şekere nokta koyman gerek. Bunun anında yatmadan önce süt içme ;)

0|1
    0|0
    • neden iç diyorlar genelde :D

• Sut icmeninde yasa gore zamani var uykudan once icilen sut senin yasinda biri icin uygun degil buyume hormonunu keser

• hadi ya bizimkiler 20'ye kadar uzuyor ben 19'um dedm 178'em 1.80 olurum diye düşündüm süt içerek

• Çikolatadan uzak kalmak bence biraz garip belli bir kas kütlen var ise ve antremana girmeden önce hemen soyunma odasında bir çokonat , albeni felan yiyebilirsin enerji verir aynı zamanda güçte verir daha rahat spor yaparsın zaten yanar o sen çalışırken çikolata ye yani cips felan yeme ama 2200 kalori şey o -_- bir paket zehir...

0|1
    0|0
    • tamam o zmn cipsi bırakıyorum çikolatayı arada kullanıyorm değil mi?

• en başı şeker ve un yağlı seylerden kaçıcaksın asitli içecekler kola vs %100 meyve sularından içeceksin tatlıyı unut canın tatlı çekince ya da kan şekerin düşünce bol bol meyve yiyeceksin ama muzu fazla yemiyeceksin

eğer ilaçla protein tozlarıyla ugrasmak istemiyosan bol bol tavuk gögüs kısmı sabahlarıda yumurtanın beyaz olan kısmını yiyeceksin komple proteindir ızgarada yagsız kırmızı ette yiyebilirsin maximum haftada 2 kez bunlara uyarsan vede düzenli çalışırsan güzel bir vucuda sahip olabilirsin ben bu söyledikleirmi 2 yıl boyunca bir fiil yaptım sonrasında askere gittim ve spor yapmayı bıraktım 1,87 boy 78 kilodan 95e çıktım bıraktıgında vucudun normalinde daha fazla kilo alacaktır sakın bırakma

şimdiden kolay gelsin dostum...

0|0
    0|0
    • yanlış. meyve suyundan kesinlikle uzak dur çünkü içinde şeker var. şekerden uzak durursan karnın erir, kasların ortaya çıkar. karbonhidrat ye ve protein vazgçilmezin olsun

• %100 meyve suyundamı şeker var biliğ bilmeden sallama çocuk

• doru abi spor yapınca kilo alıyon biranda mesela ben hiç kilo almazdım 1 yıl box yaptım bıraktım 8 kilo aldım 1 yılda

• sağlıklı bir yaşam için nelerden uzak durulması gerekiyorsa aynı şeyler.cola cips zaten hiç kimse için olmamalı.

0|0
    0|0
  • Kendini fazla sıkma bence haftanın bir günü istediğin şeyleri yiyebilirsin Çoğ yağlı şeylere kaçmadan:D Ben öyle yapıorum ve etkisinide gördüm:D

0|0
    0|0
    • yağda sıkkıntı yokta arada çikolata yiyesim geliyor ya :D

• dostum ztn cips ye istersen. paketn arka kısmında içeriklerine bak 2200 kaloriyi gördükten sonra sen de yemezsin.

0|0
    0|0
    • :D yuh o kadar kalori mi var

• var tabi . çikolata cips o tarz şelyer zararllı sadece haftada 1 çikolata ve tatlı türü birşeyler tüketebilirsin az miktarda ama cips yeme onun yerine kuru yemiş tüket.

• gün boyu sık öğünye ve ağırlıklı karbonhidrat olsun eğer ki o gün antreman varsa antremandan 40 dakika önce kahve ve kuruyemiş yiyebilirsin sonra antremana git akaşm eve geldiğindede protein ağırlıklı besinler ye

0|0
    0|0
  • Vücutta birikmesi yağ bakımından mı?

0|0
    0|0
  • aynen öyle doğal olmayan besinlere veda ve doymamış yağ iceren margarin gibi yaglardan uzak duruosun protein agırlıklı besleniosun her sabah omlet ve her aksam mutlaka et yemelisin

0|0
    0|0
    • yağsız ya da yağı az olacak ama değil mi

• mumkunse yagsız ama basta zorlanursa doğal olan zeytn ve tereyağı kullan ama cok az antremanlardan öncede pilav makarna yiyip karbonhidrat almayı ihmal etme özelliklede alkolden uzak dur

• şeker orucu diye birşey var onu yaparsan herseyı bırakırsın kardes onu bılmen yeterlı

0|0
    0|0
  • yağ şeker hacı bunlardan uzak durcaksın

0|0
    0|0
  • tuz ve şeker kesersin ama ereksiyon sorunu yaşayabilirsin haberin olsun

0|0
    0|0
  • Şekeri hayatından çıkar, hayvansal yağlardan uzak dur, yağ ihtiyacını kuruyemişlerle karşıla. Sabah protein karbonhidrat ağırlıklı beslenirken akşama doğru karbonhidratı azalt akşam kesinlikle karbonhidrat tüketme meyve bile yeme. Gece yatarken kan şekerinin düşük olması çok önemli. Antermanlarını akşam geç yapıyorsan 1 saat önce karbonhidrat alabilirsin. Yatmadan önce iki tane yumurta beyazı ye

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;