Kızların ve kadınların batılı kadınlara göre akıl fukarası olduğunu söyledi arkadaşım doğru mu?

Arkadaşım bana akla gelen her konuda eksik olduklarını, akıl ve kültür bakımındanda avrupalı kadınlara göre fukaralığın en üst derecesindeler dedi bilemem ben.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• batili kadinlarin icinde buyudum onlardada var akil fukarasi olanlar bizdede ama bizim en cok eski topraklarda var bu akilsizlik gibime geliyo evde yemek yapip temizlik yapmaktan baska bisey bilmiyolar

0|0
    0|0
    • Birde eski toprak dedinde muşamba bez bağlamayı iyi bilirlerdi iplere mavi ve pembe muşambalar asılırdı biliyorsun dimi:))

• yani polise ve yasadigin yere gore degisir insallah kimsenin basina gelmez ama hiz yapinca bizde hapse atmiolar sadece ceza kesiyolar kac defa babamin basina geldi biliyorum :)

• Anladım eyeletlere göre sanırım bazısı çok sıkı oluyor bazı eyaletlerde idam var,bazısında yok,burda en çok haksız yere hapse atılma yoldan geçiyorsun olayla ilgin yok biri seni benzetse hayatın kayıyor bende bunları çok çekinilicek konu olarak görüyorum yani.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• batıda ki ilimi alalım ama kültürürümüzü unutmayalım bu önemli

0|0
    0|0
    • Evet şimdiki kadınlara sinir oluyorum neden mi diycen erkeği paramatik olarak görüyor evlenicek araban var mı evin var mı işin şöylemi nesin lan sen nesin adı kadın olan çocuk doğurup nesli sürdürme misyonu olan birisin çıkıcaksın erkek köle olucakmış sana hadi ulan paris hilton bile olsa salaklığa katlanmam paylardım böyle bir enayilik vardı eşekti erkekler eşşek kadınlar kralice ohh sarayda istiyorlarsa saray alalım boğaza yakın sıfır bebek ortaköyde sarayım var,senle ilgili değil dediklerim.

• O zaman öyle biriyle evlenmiceksin

• yeni yetişen bayanlarımız gayet iyi ilerliyor.

1|0
    0|0
    • 18 yaşında oğluna altını geceleri ıslattığı için muşamba bez bağlayan mavi ve pembe renk naylon bezler vardı ya önceden onla bezlediğini yazan anne yorumu okudum bebeği gibi bakıyor maşallah oğluna o yaşta.

• Avrupalı kadın akıl zengınıdır , mehtıdır :D

0|0
    0|0
    • Kendini beğenmişlikler tripler kendini dünya güzeli sanma durumları yok sizin gibi,artı kültürleride okuyorlar gelişmelerden haberlerden herşeyden haberleri var,senle ilgili değil alınma genel konuşuyorum ben,18 yaşında oğluna altını geceleri ıslattığı için muşamba bez bağlayan mavi ve pembe renk naylon bezler vardı ya önceden onla bezlediğini yazan anne yorumu okudum bebeği gibi bakıyor maşallah oğluna o yaşta.

• Cocuk hastadır belkı .Hasta olana yapılan haraket gayet normal altına bez bıle baglayan var buyukler ıcın bezler de var

• Anladım orda yazanınki normal sağlammış öyle hasta değil anneside gece işte bildiğin mavi ve pembe naylon muşamba bezle altını bağlıyormuş ne bilim 18 yaşında erkeğede annesi muşamba bez bağlaması zor durum erkek için çocuk dahada utanıcak o yaşta az mı?

• Turk erkegıyle evlenen akıl fukarası degıl de ne ? Haklı arkadasın..

1|0
    0|0
    • Ya siz kadınlar kızlar süpersinizde hatasız erkekleri kaldı öyledir zengin paramatik erkek avcıları olmuş şimdiki evlenme heveslileri,senle ilgili değil dediklerim alınma yani.

• Anlamamıssın

• Senin yazmandan anladığım tek şey inanmadığın oluyor ki olabilir yani,yada sen kendinin ifade ederken yanlış cümleler kurunca öyle algılanılıyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşın da acayip fikirler.

0|0
    0|0
  • ne konuda böyle söyledi

1|0
    0|0
    • konuşma,oturup kalkma özenti konusunda görmemişlik ve hava atma konusunda kendini beğenmişlik konusunda kibir konusunda.cinsellik ve seks konusuda dahil hepsi için yani.

• Yani önemli olan şahsi olarak karekter analizini yapmak vede vede küçük sınavları bilirmisin karşında kadın var onu küçük sınavlarla iç yüzünü karekterini çözmek çok kolay,10 dk geç kalınca buluşmaya bilerek tepkisi ne gibi binbir çeşit yöntem var yeter ki saflık olmasın kadınlar tilki gibidir kırk şey düşünür kafaları öyle onlar tilkiyle düşünürken erkek kurt olucak kurt.

• senin kadınlara bakış açını gözden geçirmen lazım

• 1923 de boru gibi gecirdiler milletin zihnine batıyı

normal

1|0
    1|1
Yükleniyor... ;