Sayın kızlarsoruyor.com Yonetıcılerı...

Her sabah mutamadıyen maılımde '' sıze gelen yenı cevaplar var'' seklınde maıl alıyorum...ama sayfaya gırdıgım zaman sükutu hayale uğruyorum.Cunku cogunlukla bu mesaj ''sayfayı zıyaret edınız'' reklamının bır ıletısı olduğunu düşünüyorum...Bu konuda bır açıklama yaparsanız sevınırım...Tesekkurlerımle...

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba angelofthecity,

Almış olduğun eposta, günlük bilgilendirme mesajı. Bir gün önceki aktivitenin bilgilendirmesi geliyor eposta adresine ama sen zaten sistem bu mesajı hazırladığında büyük ihtimalle sitede olduğun ve paylaşımlarına yapılmış yeni cevap ve yorumları okuduğun için, sabah ulaşan günlük postanın içine girdiğinde yeni paylaşım olmadığını görüyorsun.

Durum bundan ibaret :)

Sevgiler...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• daha önce bana böyle bir mesaj gelmedi sanirim üyelerden böyle mesaj aliyorsun yönetim hic böyle bir mesaj atmaz .

0|0
    0|0
  • ayarlardan mail alımını kapatma var haberin yok galiba :D

0|0
    0|0
  • banada bı kız sızle ılgılenıo sıteye bı gel hele dıyorlar bı bakıom ne ılgı ne alaka ne mesaj bıgun ıntıhar etcem)

0|0
    0|0
  • umut işte :)

bir sevinçle giriyorsun ks ye o ama gel gör ki :(

haklısın haklısın

0|0
    0|0
  • Sanırım sorun şu ks'de sana her gelen mesajı otomatik olarak sayıp belli aralıkla mail olarak gönderiyorlar fakat sen o mesajları veya cevapları okusan bile otomatik gönderilecek sayıdan düşmedikleri için öyle bir saçmalık ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
    • bellı aralıklarla degıl.sabah 10 34 : )) gelıs saatı...bakıyorum bazen bısey yok ama gun ıcınde 2.maıl geldıgınde goruyorsunkı var...

• Ben kapattığım için gelmiyor hiç öyle daha iyi

• niye hayal kırıklığına uğruyon ki sanki harbiden cevap gelse bile kimden gelecek hiçbirimiz bir Tatlıtuğ değiliz :)))

0|0
    0|0
    • kım ne yazmış dıye umutlanıyorsun arkadaşım : )))) devamı hayalkırıklıgı...ol-maz : P

• neyini umutlanıyon la sanki destan mı yazacaklar sana ? kafalarına kadar çektikleri çakma nike eşofmanlarıyla yataktan kalkıp akşama kadar g.t büyüten gençliğiz hepimiz :))

• Üsluba bayıldım.:)))

*Azıcık öfke katsaydın...

1|0
    0|0
  • hep aynısını yapıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;