Yılbaşını yalnız geçirenler burada mısınız?

evet millet kimler telefon başında bekledi eski sevgilisinim mesaj atmasını

kimler ümitlendi kimlerin hayali gerçek oldu ?

valla ben tenezzül bile etmedim kafasında bitirdiyse eyvallah yani o bana atmadıkça atmıyorum zaten

kimler evde ptt yaptı :D ben pasta pizza kola kuruyemiş ile girdim yeni yıla :D yanımda süper kadın anam da vardı hem :D

konuyu gizlilere kapattım haberiniz olsun :D

maksat muhabbet gençler.

Güncellemeler:
geç gelen güncelleme

kıskananlar çatlasın sabaha kadar lafladık lan oh be ama bu arada benim konuma yazan kızları eksileyen arjanlar var sizi bulacaam oluum onların hepsi benim bebeklerim lan. allah mouse unuza ateşler düşürsün ekran kartınızı patlatsın işlemciniz yansın pcniz ısınsın ttnetiniz kassın \o/

0|0
149

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilimle uzun zamandır konuşuyoruz zaten o konuda bir sıkıntı yok :D Her zamanki gibi evde geçirdim abim ve arkadaşlarıyla monopoly oynadık sonra sohbet muhabbet falan çok da güzeldi. :)

0|3
    0|2
    • oh valla miço en azından eğlenmişsin sen biz anca tkındık :D

• yav salla,sen at niyet'i bilirsin?Tarkan var bilirmisin?gitar vokal?

• at niyeti duymadım ama tarkan şu megastar olan ondan mı bahsediyon ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Eski sevgili, öküz bir sevgiliden iyidir..

Bende öyle anneciğimle girdim yeni yıla bol bol yemek ve abur cubur yedikk :)

0|1
    0|0
    • bi nevi haklısın ama bana mesaj atmadıkça atmıyorum belki rahatsız olur diye.. yapacak bişey yok sağlam güzel bir kız çıkarsa yeni aşka yelken açarım bende hiçkimse vazgeçilmez değildir aileden başka..

mutlu yıllar

• son 3 kelime bu sene benim için olmayacak gibi ama saol yinede teşekkürler :D

• olur olur.rica ederim :))

• Evde komsu seslerini dinledik :(

0|1
    0|1
  • valla ben normal bir gün gibi yaşadım sadece niyeyse uykum kactı:))

0|2
    0|1
    • uykun kaçıksa gel muhabbet edelim burada :D benim de pizza ve pasta dışında herşey aynıydı hatta dünün aynıydı yani :D

• hadi iyi geceler kendine ii bak :)

• Başarılı bir cevap. +1

• Eski sevgilimden mesaj bekliyodum açıkçası :D AMA iplemedi mesaj filan atmadı :D bende atmadım tabii :D

0|1
    0|0
    • yav napacan hacı bul daha iyisini buradan pp de güzl görünüyosun seni boş bırakmazlar bence..

• valla doğru söylüyor:)))sevgilin manyak mı?eski neyse:)))

• aynen haklı olduğum konularda taviz vermem ama herkes bana hak verir yani o derece reyizim :D

• her yazan kıza yavsamayı ihmal etmemişsin :D

0|2
    0|0
    • yavşakım yavşaksın yavşak yavşağız yavşaksığız yavşaklar nerenle bakıyon yorumlara gız ?

• iyi be çok sıkıcısın zaten.

• napak panpa beğenmiyosan windows 8.1 yüklet :(

• geçen yıllar ne getirdiki. 2014den medet umalım...

0|0
    0|0
  • Bir beklentim yoktu.ailemle sakin gecti

0|2
    0|0
    • bizim ailemiz parçalanmış olduğu için ben de annemleydim yoksa kızsız adam modlarında halil sezai havasında tek başına barda fıstığımla biramla takılırdım da anamı yalnız bırakmaya gönlüm el vermedi :(

• Isssssyaaaaaaaannnnnn hadi kaçtamammmm

• ben kaçmıyorum ki sabahlıyorum valla yukarıya bekleriz eğer uyku tutmazsa :D

• Gizlilerle alıp veremediğin ne? Yalnızdım valla napasın.. Mutlu yıllar, annenin ellerinden öperim

0|0
    0|0
    • valla sevmiyorum nedense bilmiyorum ama kanım ısınmadı onlara bir türlü :D

ben de senin yeni yılını kutlarım nice mutlu seneler diliyorum bu arada teşekkürler..

• buyrun efenim..

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşımla taksimde güzel bir gece geçirdik :))

0|0
    0|0
    • o çocuğun yerinde olmak istemezdim her an sevgimi elleyecekler korkusuyla yaşayamam ben :(

• biz 1 senedir beraberiz ocak 6da iki sene olucak bunlar boş şeyler 5dklık zevk için herşeyi berbat etmeye gerek yok

• 5 dakikalıkla ne alaka 1 sene diyosun kendin zaten bu iş olmuş bence sizin evlenirsiniz de zaten herşeye kötü tarafından bakmayın be ablacım ya

• ailemsiz geçirdiğim ilk yılbaşı.. hemde sevgilimde yoktu yanımda ve arkadaşlarım sofra kurup çağırmasına rağmen gitmedim .. napıyorum ben yaa :(

0|0
    0|0
  • son zamanlarda senin gibi erkekler çoğaldı .. hoşunuza mı gidiyor kızları süründürmek

0|0
    0|0
    • süründürmek mi ne alaka ya ? genelde sürünen ben oluyorum da kusura bakmayın ama ilgilenmemek süründürmekse ben süründüm o zamaan.. her konuda kendinizi haklı görme huyundan vazgeçin

• her neyse birbirinizi süründürdüğünüüz bir ilişkiniz varsa neden bitirmiyonuz ben de bunu anlamıyorum

• bitti ki ben coktan bitirdim zaten sadece ara ara bana mesaj atıyor o kadar.. ben yılbaşında buna yazmadım sadece belki bekledi ama çok bekler..

• ya ne ozlıyecem o erkek arkadaşı, dışarı çıktığımızda bana şunu bunu al diyen birisi özlemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gece sabaha kadar devriye attık. Kahvede tombalacı kovaladık adamın biri traktorle ptt direğini yıkmış. Karısının üstüne düşmüş onun tahkikatını yaptık. Şimdide nöbet tutuyoruz. Şimdi 2014'ten ne bekliyim ki ben.

Tabi temennim bütün hortumcuların hortumu ... Girsin.

Vatanı mileti için çalışıp çabalayana Allah güç, kudret, dirayet versin. Bu vatanın bütünlüğünü bozmaya çalışanların başından dert eksilmesin.

0|1
    0|0
  • hiç sevgilim olmadığı için öyle bir beklentim olmadı bizde evde anamla babamla yemek yedik

0|1
    0|0
  • yattım uyudum .. ne telefon beklicem .. allah kahretsin !

0|1
    0|0
  • :)) yalnızlık kötü ... :( 5 yıldız verdim

0|0
    0|0
  • Çekirdek + film gibisi yok valla iyidi yani (film aksiyon olcak ama :D )

0|0
    0|0
  • Uyuyarak girdim..

0|0
    0|0
  • benm eski manita bana mesaj attı ama beklemiyodum zaten atacagından emindim :D

0|0
    0|0
  • arkadaslarla yurtdisinda sakin bir gece gecirdik :)

0|0
    0|0
  • hee girmicektim ksye gene geldim*:)bağımlılık mı yaptı ne* bu site:)))buradayım...

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;