Beşiktaş kulübü galatasaraylı ceyhunu kadrosuna katmak istiyor doğru mu?

ceyhun giderse beşiktaşa gitsin isterim beşiktaşta mutlu olur eğer transfer olursa

0|0
317

En İyi Kız Görüşü

• Ceyhun'a başka kulüpler de talip ama Mancini bırakmaz Yekta ve Engin kesin gidici ama Engin vedalaştı diye duydum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Yekta Ceyhun´dan 10 kat daha iyi bir oyuncu Ceyhun gibi Mehmet Topal gibi oyuncular oyununun sadece defansif yönünü oynayan oyuncular ama günümüzde artık ön liberolar oyununun iki tarafınıda iyi oynamalı Melo gibi Selçuk gibi

1|0
    0|0
  • link

Yalan haber.

1|0
    0|0
  • Mancini sever aslında ceyhunu ama bende ceyhunun 11 de oynayacağı bir takıma gitmesini islerim süslüüü

1|0
    0|0
  • gsliyim nereye isterse gitsin

1|0
    0|0
  • Cok gereksiz transfer bjk nin alt yapisinda bu tur oyuncu cok var

0|0
    0|0
  • Ceyhun iyi bir alternatif olabilir, direkt 11 oyuncusu olacağını sanmam Beşiktaş'ta Veli ve Atiba gibi çok iyi iki ön libero var.

1|0
    0|0
  • yalanladılar haberi link

1|0
    0|0
  • ceyhun'u düğünümde oynatmam. en iyi olduğumuz bölge zaten orta sahanın ortası. oraya da ceyhun'u istemem. oğuzhan'ın yedek kaldığı takıma ceyhun'un alınmaması çok doğru bir karar olmuş. yalanlama haberine sevindim.

0|0
    0|0
  • is-te-miyoruz bizde yeteri kadar kazma var

0|0
    0|0
  • Almayız, yeterince adam var o bölgede

0|0
    0|0
  • mancini 'de uzun boylu futbolcu hastalığı var. ceyhun'u bırakmaz hayatta.

0|0
    0|0
  • alsınlar :)

0|0
    0|0
  • tarık çamdalı beşiktaş alacakmış ceyhunu değil benim bildiğim

0|0
    0|0
  • Alırsa şahane olur. Açıkçası Ceyhun'un elinde Mancini'nin uygunsuz kasetlerinin olduğunu düşünmeye başlamıştım.

0|0
    0|0
  • olmaz böyle işy

0|0
    0|0
  • nereye giderse gitsin gslyim

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Ceyhun'u kadro derinliği açısından alır yoksa ilk 11 de oynayacak bir futblcu değil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gereksiz bir transfer olur,zaten alınmayacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • :D futbolla ilgilenen kız candırr

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;