Sürekli Hayal Kuruyorum!

''kendince umutsuzsundur, ama içinden birşey umut eder bu durumda beyin kısadevre yapıyor, boyna hayal kuruyorsun, sana tek zararı beynini kullanma kapasiten düşer onun dısında bir zararı yoktur. Örnek olarak, kalabalık içinde hep sessizsindir, hep pasif, söylemek istediklerini söyleyemezsin, eve gelirsin yatarsın baslarsın yatakta hayal kurmaya, sanki oradaymıs gibi, gerçek hayatta yapamadıklarını, beyninde yapmaya çalısırsın kahraman olmaya çalısırsın:...''

Yukarıdaki yazıyı bir yerden aldım tam da beni özetlemiş. Bundan kurtulmamın bir yolu var mı? Ya da bu bir sorun değil mi?

Artık rahatsız olmaya başladım.. Sizce bir piskolağa falan gütmeli miyim?

Kendim için endişeleniyorum :D

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu ciddi bir sorun, her insan benzer şeyler yaşar bazen yüz yüzeyken susar kalırsın eve gittiğinde keşke şunları yapsaydım diye hayaller kurarsında . Sık tekrarlanıyorsa sıkıntı var demektir.

Biraz daha rahat olmak lazım insan içinde, muhabbet ederken aklına geleni söyle gitsin kasma kendini.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanın Hayalleri hep ilerdedir ilerde mutlaka gerçekleşecektir bunu unutma

0|0
    0|0
  • aynı durumlar bendede geçerli..

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamada Namık Kemal ne demiş;

Hayal kuranında, kurmayanın da;) onun için sıkıntı yok yani.

0|0
    0|0
  • Anaa aynı ben. Psikologluk bir durum yok bunda tamamen özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor. Biraz dışarı çıkıp insanlarla kaynaş.

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntı içindeyim. hayal kurmayı ve düşünmeyi seviyorum ama bazen "mal mıyım la ben ? " diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle normal boyutlarında iyiydi ya da ben bu derece olduğunu yeni fark ediyorum. Ama artık gerçekle karıştırmaktan bile korkar oldum.

• ben de cok hayalperestım

sankı hayat karsısında sarj oluyorum hayal kurdukca ^.^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlıksız bir nesil olarak evet bende hayal perestim ama dışardan bakan realizmin öncüsü sanır yani ..Sorunumuz günlük yaşamda isdiklerimizin gerçekleşmemsi ya da bizden bağımsız gerçekleştikleri için istediğimiz gibi olmaması .Bu druum da hayal kurup her şeyi gerçekleşebilri yapmak daha mutluluk verici değilmi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;