İyi geceler ks üyeleri. Kafanız daki ütopya'yı anlatır mısınız?

Gerçekten özeniyorum. Şu kafa yapısına ulaşmak istiyorum. Çok zor değil, olmamalı. Bir ülke, traktör motorunun ritminden tekrar tekrar dinlenilesi bir jazz konseri ortaya çıkarabilen insanlarla dolu olsa, nasıl bir huzursuzluk olabilir? Varsın parasız kalalım. Gayri safi milli hâsılamız re-majör olsun. Re-majör insana mutluluk verir.

Egzoz dumanının kokusundan bile mutlu olabiliriz insanlar! Bir ara; mutluluktan boğulduğun bir anda, yoğun egzoz dumanına maruz kalmış olabilirsin. Ve o egzoz kokusu senin için bir zaman makinesi görevi alır. O kokuyu her aldığında o ana dönersin. Dolayısıyla neresinden bakarsan bak iyimser olamayacağın egzoz dumanına farklı anlamlar katabilirsin.

Belki bir sabah böyle bir dünyaya uyanabiliriz. Ütopyadan sevgilerle.

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Traktör motoru sesininden jazz konseri çıkartmak için yanına farklı seslerde koymak gerekir.Bunun içinde özgürlük gerekir.Bizim ülkemiz traktör sesine o kadar cok alışmış ki yanında farklı bir ses çıktı mı onu yok etmek için elinden geleni yapıyorlar.Olur da bir gün bu ülke de farklı düşüncelere saygı ve özgürlük temel esas olursa işte o gün öyle bir ülkeye uyanırız.

0|0
    0|0
  • Ohoooooooooooooooo nasıl anlatak panpa

0|0
    0|0
  • Güzel bir düsünce ama sadece güzel bir hayal olarak kalicak..

0|0
    0|0
  • En kısa tanıyla şirinler köyü gibi bir dünya

Sınırların olmadığı otoritenin bulunmadığı para kavramının olmadığı insanların neşeli mutlu bulunduğu dünyadaki zenginliklerin ortak paylaşıldı bir dünya düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Helal sana be +5 :D

0|0
    0|0
  • kafamdaki tek ütopya sevgilimin olması yok yani o derece ütopya bir sevgili bence :D

0|0
    0|0
  • Ütopya değil ta kendisini yaşarsın sağlam bir ibadet ve inanç bilinci ile..

0|1
    0|0
  • iyi geceler, ben de sevdim ütopyanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ütopyam benim çok seviyorum egomu

0|0
    0|0
  • Blues dinleyen insanlar, dört mevsim sıcak ve güneşli, deniz kenarında bir evim var,eğitim zorunlu değil,faturalar yok. Öyle işte

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;