Kendinizi benim yerimde düşünün napardınız?

birine aşıksınız ama sırf birileri onun için kötü şeyler anlatıyo diye hiç senii seviyorum diyemediğinizi düşnün çünkü kandırılmktan korkuyosunuz çünkü anlattıklarına göre çapkın biri hatta bir kaç kez sizde şüpheleniyosunuz ya kandırıyosa diyosunuz ama bir yandan o kişi sizin uzaktan akrbanız bu arada ailelr çok samimi böyle birşy yapmaz diyosunuz ve arsmızda çok uzun mesefa var amacıda başka olamaz

Ve sonuç olark kandırılmktan korkuyorum ama seviyorum düşünce leriniz neler ?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• başkalarıını dinleyip aptal gibi yerime oturacagıma kendim düser kendim aglardım. tabii bu işin kötü kısmı bahsetmek istedigim sey iyi ya da kotu olacagını kendin tanıyarak göreceksin baskasını dinleyerek degil

1|0
    0|0
    • başta yazdığın söz beni etkiledi çok teşekkürler :))

• rica ederim ben böyle bir kafa yapısına sahibim biraz dik kafalıyım kendi sözumu dinliyorum ama aptalda degilim hatayı görüyosam ona göre davranıyorum sen onu tanı ama yinede temkinli ol;)

• ahh kuzu bende başkalarını takmamda uzun diye yazmadıklarımda var şüphe işte naparsın :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• baskalarının görüşlerine göre hayat kurulmaz dolayısıyla hepsine inanmamakla bu işe baslamlısın çapkınsa sende onu tutmakla devam edip niyetini belli etmesini saglıcaksın

1|0
    0|0
    • haklısın aslında da insan takıyo yinede

• seviyorsan neyi bekliyorsun yoksa sana 2. bir dünya mu vaad ettiler bu lanet olası dünyaya gelirken?

1|0
    0|0
    • haklısında rahat olamıyorum kandırılnış hissi oluyo onu napcam

• bunu denemeden bilemezsin...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;