Erkekler ve bayanlar evlenme konusunda sorum size ?

flörtünüzle çıkıyorsunuz ve flörtünüzle evleneceksiniz ve derken flörtünüz ya da nişanlınız size bir soru işte hayatım benim göğüsüm silikon ve ben meme kanseri olduğum için ikisi birden alındı dedi ya da işten benim çocuğum olmayacak rahim kanserim olduğu için rahmim alındı ya da eş adayınız dedi işte benim testilerim kanser yüzünden alındı ve çocuğum olmayacak bu durumda ne yapardınız yani cevabınız ne olurdu arkadaşlar içten ve samimi cevaplar verin kendiniz karışınızdaki yerine koyarak cevap verin

0|0
148

En İyi Kız Görüşü

• Ya evlilikte illa ki çocuk olacak diye bir kuram yok çocuk yapmak için mi evleniliyor ?

Sevdiğim için evleniyorum ki varsın olmasın çocuğu bakım yurdunda Ailesi olmasını isteyen düşünü kuran milyon çocuk var başvurulur hem bir sabiye bakılır hemde bu konu da çözüme ulaşmış olur..

Ki hastalık geçirmiş olabilir yani ne deyim hasta olmasamıydın deyim..

0|0
    0|0
    • sey yanlış anlama bışı sorucam mesela rahatsızlıgı yuzunden ereksıyon sorunu yasıo ve cınsellıkte sıkıntılı kadınlar bırakırmı acaba adamı?

• anlıyorumda ya ne bıleyım evlenırken eşımle sıkıntı olur dıye korkuyorum ınş sorun çıkarmaz ya :/ sagol

• Aşk varsa SAYGI da vardır SAYGI varsa aşılamayacak hiç bir sorun yoktur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• onun için çok üzülürüm. çocuk içinse ne gelirse Allah'tan derim. belki de engelli olacaktı ya da hayırsız bir evlat olacaktı sorgulamam isyan etmem. severim evlenirim.

0|0
    0|0
  • Eğer bana başta bu durumu söylerse desteklerim.Ancak,ilişkinin başında değil de ciddileşme durumunda bana söylerse terk ederim.

0|0
    0|0
  • Doğurmam gerekmiyor zaten.

0|0
    0|0
  • seviyorsam gerisi önemli olmaz benim için

0|0
    0|0
  • sorun değil.

0|0
    0|0
  • Çocukluk aşkımla süren bir birlikteliğim var 5 yıldır ve kararımdan vazgeçmem evlenirim kesinlikle .. Sonuçta onun yüreğini seviyorumm

0|0
    0|0
  • Sevip sevildikten sonra bir onemi yok onlarin

0|0
    0|0
  • Valla bilemiyorum ya... Çok aşırı sevmem lazım.

0|0
    0|0
  • Evet bu soruyu cevaplıcamda :D bir dakka bir dakka benim sevgilim yokki ! :(

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım bunun için reddeiyorsa zaten seni sevmemiş olur.bence bunlar gibi nedenlerle ayrınılmamamlı...

0|0
    0|0
  • kesinlikle umrumda olmazdi evlenirdim bu engel degil sonucta tabi esimden cocugum olsun isterim ama bunu cok takmam illa cocuk istiyorum diye tutturmam evlatlik almak diye bir sey var sonucta.

sen ne yapardin peki?

0|0
    0|0
  • korunmasız cinsel hayat işte daha ne isteyeyim :)

şaka bir yana biriyle çocuk için evlenmem. ha sevdiğim adamdan çocuğum olsun isterim ama şart değil. eğer illaki çocuk istiyorsak da ben evlat edinmeye karşı değilim.

1|0
    0|0
  • seviyorsam ve sevildiğini biliyorsam hiç bir şey umrumda olmaz

0|0
    0|0
    • Tamamda diyelim ki eşin geceleri altını ıslatıyor ve muşamba bez bağladığını söylüyor tam evlenmeye yakın ve geçmediğini söylüyor doktor vs. ile o zaman görürüm seni diyebilirmisin takma eşim ben sana bağlarım muşamba bez ve yıkar asarım muşambalarını dert etme dermisin diyemeezsiin o yüzden lafla pratik bir olmaazz.

• merhaba

• Mrb. nasılsın iyimisin

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi anatomik olarak hayvanlarla aynı olduğumuz kabul edilir. Ancak insanda düşünme, aşık olma, sorgulama gibi şeyler spesifiktir.

Genel olarak insanlar üreme iöçin birlikte olmazlar. Buna kıyasla hayvanlar aşk yaşamak için değil sadece üreyip kendi neslini devam ettirme derdindedir. İç güdüsel olarak.

İnsanlarla hayvanları ayıranda budur.

"İç güdü ve akıl."

Biz insanız ve aşık oluruz. Hayatı paylaşmak için, sevgiye olan ihtiyacımız için vs. nedenlerden dolayı karşı cins ile birlikte olmak isteriz. Cinsellikten söz etmiyorum. Sevdiğimiz zaman ne fenotipine ne de genetopine bakarız. Ne de neslimizi devam ettirme zorunluluğu hissederiz.

Dediğim gibi sevdiysek bir takım şeyleri görmeyiz bile.

2|0
    0|0
  • senin ki buna dönmüş https://www.youtube.com/watch?v=-hK5LxrpsSc yanlış anlama sana pc demiyorum

0|0
    0|0
  • severim lan ölene kadar eğer beni seviyosa hayatımın her anında yanında olurum herşey meme *m g*t değil ki arkadaşım sevgi saygı aşk denen bişey var

kusura bakma üslubum kötü ama böyle konularda böyleyim kardeş :(

0|0
    0|0
  • merhaba cezve abi

0|0
    0|0
  • ewlenmemm bı ınsna cocuk ıcın evlenır

0|0
    0|0
  • Ben kalbını sevmıştım etını değil /:

0|0
    0|0
  • Bunu daha önce kendi kendime sormuştum.Açık söyleyim çocuğum olmayacak benle evlenme dese bile kolundan tutar nikaha götürürüm.Sevsem sevilsem gözüm kapalı onun için elimden geleni yapardım.

Sevilmeyince olmuyor işte.Hayat bu

0|0
    0|0
  • Böyle şeyleri asla sorun etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;