Ülkemizdeki yolsuzluğu ortaya çıkaran polislerin meslekten uzaklaştırılmalarına ne diyorsunuz?

Başka ülkede polis böyle bir yolsuzluğu ortaya çıkarsa şeref madalyası verilir ama bizim ülkede görevden uzaklaştırılıyorlar.

Kuvvetler ayrılığı yasasının değiştirilmesine ne diyeceksiniz? bu hukuğa tamamen aykırı bişey YOLSUZLUĞA SUÇÜSTÜ yapılmasını engelleyen bir yasa. Akp'nin hukukçu Ankara milletvekili bile "böyle bir yasa olamaz!" diyor.

Tayyip Erdoğan eger polislerimizin arkasındayız bizi soruşturabilirler, biz kendimizden eminiz deseydi > Borsada ülkemiz yüzbinlerce euro zarara uğramazdı, dolar kuru fırlamazdı

ama bu bunu yapamadılar çünkü biliyor tayyip erdoğan yiyeceği darbeyi. bunu cemaate israile filan mal etmek neyin nesi bir kere? varsa böyle bir olay bırak soruştursunlar.

hz ali demiyor mu "haklıysan korkma! hak seni korur" diye? hayır takım tutar gibi parti tutulmaz ki ülkenin menfaatleri söz konusu

elleri ayaklarına dolaştı bunu görememeniz üzücü.. bu resmen suçlu olduklarının delilidir

son olarak

"Allah aklını işletmeyenlerin üzerlerine pislik yağdırır." [YUNUS, 100]

link çalıştırın aklınızı! bu adam bu noktadan milyar euroluk gemilerin sahibi konumuna nasıl geldi? bu adam vekillikten ayda 20 bin lira alıyor. bu adam hayatı boyunca başbakanlık yapsa 6 tane geminin sahibi o-la-maz! neden bunu görmüyorsunuz?

Hala tayyip istifa etmemeli diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum! ulan ülkeniz 87 MİLYAR EURO zarara uğratıldı. takım tutar gibi parti mi tutulur! akpnin kendi bakanları bile olaydan rahatsızken başbakan istifa etmeli diyorken sizin takındığınız bu tavır neyin nesi?

ulan müslüman diye oy verdiğiniz adamı ilahlaştırdığınızın farkında mısınız!


0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Sırf bir soru yüzünden Kelime Oyununu bile kaldırıyolarsa her şeyi beklerim ben artık..

  0|3
  0|0
 • Bu ülkede en güvenmediğim yapılanmalardan biri polis teşkilatı.

  Gezi'de Tayyipçi oldular, yolsuzluk operasyonunda cemaatçi. Bir halkın polisi olamadılar.

  Kılım kadar sevmem.

  0|3
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;