Flörtle başlayalım desemm ?

30 yaşındayım ne yakışıklı ne çirkinim. pek çok şey yaşadım memurum maddi durumum gayet iyi alkol almıyorum gece hayatını bıraktım. kendini ailesine adyacak bir bayan arıyorum ama artık kovalamak da kovalanmakta istemiyorum tanışıp görüşüp evlenmek niyetiyle. alkol almayan gece hayatı olmayan kibar bir bayan arıyorum . boyum 180 kilom 70 ilgilenen olursa özelden karşılıklı foto gönderip tanışmak istiyorum . ilgilenen bayanlar yazsın lütfen.

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• ahaha :) hemen yeni bir kategori açsın k.s "izdivaç " diye :)

0|0
    0|0
    • :D yatak odasının her türlü sorununu konuşmak abes gelmiyorda bumu abes geldi size :))

• sohbetinizi ve örf ananelere bağlılığını takdir ediyorum ve çok etkilendim açıkçası . ne pısırıksınız nede aşırı rahat tam ortasısınız ve böyle birini arıyorum ve inanın çok zor bulunan bir kişiliğe sahipsiniz hoşlandım sizden ama. sorumda da dediğimgibi ne kovalamk ne kovalanmak istiyorum karşılıklı seviyeli ve tamamen ortak girişimlerle gelişecek bir aşk istiyorum bu yüzden ısrar etmiycem . allah gönlünüze göre versin.

• amin.. cümlemizin..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış sitedesiniz :) bence esra erola çıkın :D

0|0
    0|0
  • vay anasını lan!

0|0
    0|0
    • görücü usulü doğal bu şekilde olmasımı abes sence ?

• ikisi de pekbir görücü usulü geldi. yalnız şu da vari görücü usulünde en azından ailelerin anlaşabilme ihtimali var vs. bu ölümcül hata bana sorarsan.

• :) haklı olabilirsin ama denemek gerek bazen.

Erkekler Ne Diyor 2

• Burada bulduğun kızdan hayır gelirmi acaba birde bu taraftan düşün derim.

En iyisi kendi çevrenden tanıdığın içini dışını bildiğin bir kızla olsa daha iyi olur. Nette bulduğun kızdan hayır gelmez dostum en azından ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • adamsın doğru bildiğini söylüyorsun . bende aynı fikirdeyim ama sormaktan denemekten zarar gelmez dedim .

• toplumsal bir deney yaptırmadınız şurda :D

• alistairi ! neden "burdan (sanaldan) bulunan kişiden hayır gelir mi acaba " diye sormadın?

burdan bulunan kızdan hayır gelmiyor daaaa erkekten çok mu hayır geliyor ...

• hahahahaha gizliden yazmışsın bir de ahahahaha

0|0
    0|0
    • oğlanlar ilgimi çekmiyor koçum .

• böyle bir soruyu gizliden sormamak ahmaklık olurdu. mantığını kullanmalısın biraz.

• Sen çekinirsen karşındaki de çekinir. gizli cevaplar da gelicek bak gör

Yükleniyor... ;