3 gün sonra doğumgünü mesaj atsammı

Selam

Benim kısa süren ilişkim vardı 3 ay olcaktı, çok seviyordum oda beni, malesef bitti demeden ayrıldık, ayrılığımız susarak oldu...3-4 aydır konuşmuyoruz, birbirimize açık olamıyorduk, zaman eksikliği vardı, sonra bende ona güvenmemeye başladım daha çok kapandım ona karşı oda bana.. Neyse şimdi onun doğumgününü öğrendim 3 gün sonra onun doğumgünü, mesaj atsammı ama ne diye atabilirimki, çünkü hiç acılmadık birbirimize hanı , o beni yoklayabilir ya da tersliyebiler öyle bir davranışa sahıp malesef, atsammı atmasammı bilemedim

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Ortak gecmisiniz var sonuçta. Doğum günün kutlu olsun dersen sanane lan benim doğum günümden kutlama falan demez emin ol. teşekkür eder. Sende cekilirsin

0|0
    1|0
    • Hala kararsızım:/ belki öyle demez daha değişik biley söyler, aymasam olurmu olmazmı bilmiyorum, cünkü bitti demeden ayrıldık hanı ayrılıkta tam ayrılık değildi sustuk, bende düşünüyorumki, o benim doğumgünü biliyor normalde unutmadıysa..o bana mesaj atarmıdı sanmıyom cünkü öok gurur yapan biri, banada öyleydi, mesela niye mesaj atmadın sorduğumda, sende atmadın söylerdi, hemen parmağını bana uzatırdı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Atma ona umut vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • Biten bir ilişki için mesaj atmamanız en doğrusu. Hissetmediğiniz insan için hele hiç gerekli değil.

0|0
    0|0
  • attı tabiki kibarca bir davranş. nasıl ayrılldğnzıda bağlı tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence yaz insanlik sende kalsin belkide barismaniza vesile olur olumsuz ter cvb alsan bile üzülme o da onun insanligini gösterir ozaman

0|0
    0|0
    • Ya numaraı silmisse? Bunu bilmek şansım varmı

• eger sen kimsin vs yazarsa o zaman silmistir gerci numarayi silmek seni unuttu anlamina gelmiyor bende sevdigim insanin numarasini sildim ama öfkeyle

• seni üzebilir. böyle bir sey olmasına izin verme. atma mesaj beklesin dursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;