Neden yetenekler önemsiz ? :(

Herkez çocuğunun doktor mühendis veya mimar gibi meslekler yapmasını istiyor ama hiç insanın yeteneklerini düşünmyorlar :( konservatuar bölümünü okumaktan saymıyorlar :( aynısı benim annemde de vr :( konservatuar oyunculuk bölümünü okumak istiyorum :( annem istemiyor allh kahretsin bide bna her zaman istediğin mesleği seç diye öğütler verir :(( ben oyunculuktan para kazanmak istiyorum ama annem oyunculuğu meslekten saymıyor :( beni anlamıyor annemle bu konuda büyük sorunlar yaşicaz gibi görünüyor :( anneme kaç kere bunu anlatmaya çalıştım ama beni anlamıyor :( siz olsaydınız ne yapardınız ? :(

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• doktor mühendis yoksul ailenin(ayda 3000 ve aşağısı) orta sınıf olacak çocuğudur. senin dediğin işleri yapabilmen için bikere ailenin çevresi geniş ve seni yönlendirebilecek olması lazım. ayrıca iş bulamaman durumunda (ki çok yüksek bir ihtimal) ailenin sana rahatlıkla bakabilmesi lazım.

0|0
    0|0
    • peki mesela 1. üniversite olarak mimarlık okudum diyelim sonra 2. üniversite olarak konservatuar okuyup mimarlığı bırakırsam ne olur ?

• Teşekkür ederim bilgiler için çok saol çok yardımcı oldun :) :)

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Diğer aile bireylerinden yardım iste anneni ikna etmeye çalışsınlar... Düşünce açısından geri kafalı insanları caydırmak zor

0|0
    0|0
  • belki yeteneğini abartıyorsun belki de o şekilde para kazanmak çok zor olduğu içindir.

0|0
    0|0
  • Çok nadir para kazanırsın

0|0
    0|0
    • para önemli diğil sadece hyal ettiğim mesleği yapmak istiyorum küçüklükten beri oyunculuk hayalim

• Sence o adı üstünde hayal hayaller gerçekleşmez.

• benimkinin gerçekleşmesi için elimden ne geliyorsa yaparım

• oyuncuların çoğu tekin değil be kanka.ortalık malı olma diye sana öyle diyor be kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;