Erkekler cevaplasın bakalım

arkadaşlar benim uzun süreli bir ilişkim vardı ayrıldık her şey 1 hafta içerisinde gerçekleşti.Barışmak istedi çok yalvardı bensiz yapamadığını benim dışımda kimseyle asla çıkamıcağını söyledi ben yinede barışmak istemedim ertesi gün tartıştık birbirimize grdk brdaha aramaz sormaz dedim aradan bir gün geçti kendi kendine mesaj atmş bir başkasıyla çıktığını syledi ben hiç bir şey söylemedim aramadm sormdm sizce çıktığı biri var mıdır bir günde mi buldu başkasını , yalvaran yakaran sensiz olamam diyen biri gerçekten başkasıyla çıkıyor olbilir mi ayrılalı bir hafta oldu ses yok

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Bulmuştur tabi cocuk aylarca yas mı tutacak. Çocuğun artık senin etrafında dönmüyo olması koydu dimi :D şu egodan bir kurtulun

0|0
    0|0
    • e bizede hayrli olsun demk duser :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• istemeyen etmeyen sensın arama dıyen de dıyende çocuk yalvarmiş daha ne yapsın?

0|0
    0|0
  • Bune ergen ergen tavırlar helal olsun sen mesaj atma arama o içi içini yesin, yok biriyle çıkıyomuşda seviyomuşda saçma saçma işler bence kimseylede çıkmıyodur o.

0|0
    0|0
  • son kozunu kullanıyor ama sende taktığına göre bu duruma başarmış demektir.

0|0
    0|0
    • takinti yapmyrm sadece gercklik payni merk ettim onu aramyrm sormuyor

• sende mesaj at bende biriyle çıkıyorum de eğer senin anlatığın kadar seviyosa koşup gelir

0|0
    0|0
  • Seni kıskandırmaya çalışarak tekrardan kazanmak istiyor. Başka bir açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • bnce sana nısbet yapıo emın oll

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başkasıyla çıkan bence ben başkasıyla çıkıyorum demezdi. Senin aklında soru işareti bırakmak amacı. Ve başarmışta..

Baksana merak ediyorsun. ((:

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;