Spor yapmayı hayat felsefesi edinmiş 7 ünlü içinde favoriniz hangisi?

Spor yapmayı hayat felsefesi edinmiş 7 ünlü içinde favoriniz hangisi?Ekranlarında görmeye alışık olduğumuz 7 ünlü! Hangisinin fiziğini beğeniyorsunuz?

#Meczup
  • Eda Taşpınar
    A seç
  • Berrak Tüzünataç
    B seç
  • Irmak Ünal
    C seç
  • Elçin Sangu
    D seç
  • Ezgi Mola
    E seç
  • Ebru Şallı
    F seç
  • Burcu Esmersoy
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|3
79122

En İyi Erkek Görüşü

• Saka mi yapiyo millet ya. Ebru salli demis. Ebru sallinin vucudu fitness veya pilates vucudu mu? Burdaki diger seceneklerden hangisi birak profesyonelligi amator duzeyin ustune cikacak vucud? Hicbiri şıkkı koysaydin keske ...

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Burada bahsetmiş olduğunuz isimlerden ben sadece yaygın bir şekilde spor yaparken ekranlarda Ebru Şallıyı gördüm. O yüzden Ebru demek istiyorum. Ama vücutlarını beğeniyor muyum derseniz çok fazla zayıflar onun haricinde sıkı ve pürüzsüzler.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 121

• Bunların içinde en iddalısı ve hayat felsefi haline getirmiş ve buişi seven ebru şallı var onunda yanlışı kemik gibi olması kadın biraz dolgun olmalı o işi beceremedi buda

en iyi fizikte bunların içinde eda taşpınarda.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu arkadaşın ne özelliği var da bana bildirim olarak geliyor sorusu? Takip etmem birşey yapmam?

3|0
    0|0
  • Ebru Şallı dışında profesyönel anlamda örnek olan yok orada; en iyisi o.

Eda Taşpınar ise hakikaten her anlamda berbat biri; ne sporu ne modası, saçmalıklarla dolu bir çizgide. En vasatı ise o.

0|0
    0|0
  • böyle bir edinmişlikleri olduguna veya böyle bir kanıya nerden varıyoruz ki hem -.-

0|1
    0|0
  • Yumuşacık bir vücudu olduğu kesin. Ne kadar spor yapsa da çok çekici bir vücudu var.

0|0
    0|0
  • Ben de bu soruyu arıyordum. Aralarında fiziğini en beğendiğim ırmak ünal ve ebru şallıdır. Spor yapıyor mu bilmiyorum ama doğa rutkayın da fiziğini beğenirim.

0|0
    0|0
  • Bu kadınların her yeri spor olsa ne olur ki? İdol gösterilecek başka insan mı kalmadı

0|1
    0|0
  • Elçin Sangu
    Carol Saraiva
    Ana Cheri
    Yanet Garcia
    Jen Selter
    Bianca Kmiec
    Sonia İsaza
    Cheri Swim
    Michelle Lewin
    Angelica Teixeira

1|0
    1|0
  • Bizene ünlülerden ya. Senin hayat felsefenin magazinleri ve Ünlüleri takip etmekle geçebilir devam et sen.

1|0
    0|0
  • Berrak Tüzünataç çok fit bir kadın. Ne yapıyorsa çok doğru yapıyor.

0|0
    0|0
  • Benim favorim her zaman gigi biliyorsunuz :(( bunlar içinde tercih yapamadım

0|0
    0|0
  • hepsi bir birinden güzel şıklar. normalde hiçbir şıkkı ayırmam. öylesi elçin sanguyu seçtim

0|0
    0|0
  • Ebru şallı en profesyonel , en aşık ise ırmak ünal sanırım instagramda takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Ezgi mola ne ya? 80 tane ameliyat oldu la kilo vericem diye:))

0|0
    0|0
  • Ebru iyi bilirsik son resmiyle tam bir hayal kırıklığı oldu 😂😂😂

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kız kiralık aşk oyuncusu Defne yani elçin sangu

0|0
    0|0
  • Spor yaptığını bilmiyordum. Fit olmasına Şaşmamalı. Ayrıca güzelliğiyle de Büyüleyen bir kadın.

0|0
    0|0
  • Davet edildiğim için saul meczupcum. Ama bu konular beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Bunu esmersoy ama
    Ebru sallinin o resimde spor yaptığından pek emin değilim 😀

0|0
    0|0
  • şu ezeldeki alinin sevdigi yok mu onun ismi neydi o işte favorim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    101

Kızlar Ne Diyor 78

• Ezgi Mola daha düne kadar şişman biçimsiz bir kadındı şimdi sporcu mu oldu birden bire Elçin Sangu da spor yapıyorsa boşa yapıyor sporla gelişmiş şekillenmiş hiçbir yeri yok vücudunda ebru şallı Burcu Esmersoy Berrak Tüzünataç bunların herşekilde spor yaptıkları görülüyor. Berrak Tüzünataç seçtim

0|0
    0|1
  • Hiçbiri. Shakira.

1|0
    1|0
  • Ay bildirimlerde sürekli çıkıyor kafayi yiycem. Ilgilenmiyorum.. bu ne ya. S. ke s. ke açtırıyorsunuz her seferinde. Oyladım yine bildirim geldi. Yeter be.

0|0
    0|0
  • Hepsinin vücudu çok iyi fakat profesyonellik devreye girerse Ebru Şallı. Diğer seçenekler amatör kalıyor.

0|0
    0|0
  • Ebru şallı’nın fiziği düzgün olmasına rağmen kendisi bir photoshop kraliçesidir. İlginç.

1|0
    0|0
  • Şu eda taşpınar yağ filan çıkarmasaydı iyiydi, milleti tavuk gibi kızarttı.

1|0
    0|0
  • Kapakta Demet Özdemir'i gösterip şıklara yazmaman çok üzdü ve sinirimi bozdu. Halbuki 7/24 spor yapan tamamen sportmen bir bayan kendisi şıklara ekleyebiliyorsanız ekleyin lütfen.

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola dışındakiler samimi gelmiyor.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Elçin sangu ve Ezgi mola mı?

Ezgi mola diyorum :D spor yapıpta kilo veremeyen.

1|0
    0|0
  • ben karın kası istiyorum ve kolumdaki kastan da kurtulmak istiyorum yardım etcek var mı

0|0
    0|0
    • Kol egzersizleri yapıp kası yayabilirsin bu daha güzel görünüm sağlar karın kası için koşu ve mekik şart

• Bnde duzenli spora gidiyorum ramazan oldugu icin ara verdim bunlar gibi fit olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola..
    Her yönden sevdiğim ve takip ettiğim biri.. :)

0|0
    0|1
  • ezgi mola tabiki benim gibi rahat guzel cabukkk etkileye bilen bir bakisiyla eglenceliii

0|0
    0|0
  • Ebru şallı çünkü spor yaparken dedikodu yapardık gıybete gell ebru guzel😂😂

0|0
    0|0
  • Elçin sangu hem oyunculuğu hem de sporuyla severek takip ettiğim bir insan

0|0
    0|0
  • Eda taspinar

0|0
    0|0
  • Eda taşpınar.