Sevgilimin arkadası benden hoşlanabilir mi. yoksa iyi anlaştıgımız için ben mi yanlış anlıyorum

sevgilimin beni en yakın arkadaşıyla bir kacüçümuz bulusmustuk ve benle yakın arkadası cok iyi anlasınca biraz kıskanmıstı . sonra sevgilimin mezuniyeti vardı tek gitmek istemedim. en yakın arkadasının babası vefat ettiği i.in mezuniyete gelemeyeceğini sölemişti ben cağırınca hemen gelmişti. sevgilim buna da bozulmustu. iki ay önce yenı hattını öğrendiğimde bu numaranın beni bir ay boyunca 8 defa aradıgını görmüştüm. numarayı tanımadığımdan cevap verememeiştim. sonra işi düstügü için aradıı. bu aralarda ben ona sevgili yapıyorum. bugün ilk defa bir saat aradaı konustuk.

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Düşün bir kere sen onun en yakın arkadaşının sevgilisisin böyle iş olmaz. Benimde sevdiğim bir abi vardı onun sevgilisiyle ilgilenirdim. Abi diyorum adama svgiliside benim yengem ve ben yengeleri severim :) :) :) Ama hoşlanıyor falan yapmayın. Yazık valla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabi, senden hoşlanıyordur, belki seni şuanki sevgilinden daha çok sevdiğini de belirtmek için zaman kolluyordur.Kaderimizi biz bilemeyiz, ne belli onunla yuva kurmayacağın.Konumuza gelelim, beyefendi belki bir sırdaş arıyordur kendisine.Belki de herşeye rağmen sana karşı gizlediği büyük sırlar vardır.Her zaman kalbini dinle.Kader olduğu için sevgiline yaranıpta direk reddetme herşeyi düşün.Mutlu yaşamalısın, bu dünyada mutsuz insan, ahirette mutlu olamaz canım.

0|0
    0|0
  • Evet hoşlanır ondan uzak dur

0|0
    0|0
  • Hoşlanmasın,hoşlanmamalı...Ahlaki değil çünkü !

0|0
    0|0
  • Bence sevgilinin arkadaşı değil de sen sevgilinin arkadaşından hoşlanıyorsun.

0|0
    0|0
  • o dediğin kzılar arasında olur, gördüm :) erkeklerin arkadaşlığında olacak şey değil hele ki dost ise bu ikisi yakın davranması seni de dost olarak görmesindendir arkadaşım

0|0
    0|0
  • yanlış anlıyosundur erkek adam yapmaz onu kızlarda revaşta olan bir olay sadece bu erkeklerde olmaz

0|0
    0|0
    • olabilir. ondan sordum yanlıs anlamak istemiyorum cünkü

• aklına getirme böyle bir şey eğer aklına sürekli getirirsen sende düşünmeye başlarsın ama öğle bir erkek olamaz yaa yok ben inanmıyorum yapmaz bence

• Sizn kadar geniş bir ilişki görmedim ben .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;