Sizce Galatasarain kadrosu degismelimi ?

Sizce Galatasaray'in kadrosu degismeli mi? Bence Eray'in,Aydin'in,Emre'nin ve Ambarat'in kadrodan cikmasi lazm.Galatsarayin verimi icin bir kac degisiklik yapilmasi sart.(Sabri reyizimizdir bilerek kadroya koymadim :) )

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç takviye daha gerekiyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray'ın kadrosu çok yaşlı. Fatih Terim ilk geldiğinde 2 sene önce, kadroyu çabuk çözüm bulmak adına kaliteli ama olgun oyuncuların üstüne kurdu. Şimdi bu çekirdek kadro çok yaşlandı. Gelecek vaat eden yegane oyuncu Semih.

İvedi olarak genç oyunculara dönmeli Teknik kadro. 30 yaşın üstündeki oyunculara bakın ;

Eboue - 30

Hakan Balta -30

Gökhan Zan - 32

Melo - 30

Engin Baytar - 30

Riera - 31

Hamit - 31

Drogba - 35

Umut - 30

En fazla 3 sene içerisinde bu futbolcuların hiç birinin kıymeti olmayacak ve yeni adamlar almak gerekecek.

Bu arada 28-30 arasında son bir transfer yapacaklara da bakalım ;

Chedjou - 28

Sabri Sarıoğlu - 29

Selçuk İnan - 28

Sneijder - 29

Yekta Kurtuluş - 28

Burak Yılmaz - 28

Kim kaldı ki geriye ?

0|0
    0|0
  • Eray gelecegin Türk kalecileri icine girecek kadar yetenekli ancak dönem dönem oynamadigi icin saniyorum ki pek varlik gösteremedi biraz sabir.

Aydin iki kanadida kullanabilen bir oyuncu hemde Türk kadroda tutulmali.Emrede üzerine düsülürse yetenekli bir oyuncu .

Ambarati zaten almak hata idi o kadar bonservis edicek bir oyuncu degildi.Tipki bu sene alinan defans oyuncusu gibi bosa para verdik gibime geliyor..

İyi bir solbek gerekli bize ve birde defans oyuncusu..

0|0
    0|0
  • Eray kesinlikle gitsin bir kaleci bu kadar beceriksiz olamaz.Aydında gitsin emre kalsın.

1|0
    0|0
  • Galatasarayın kadrosu çok üst düzey bir kadro zaten :D o saydıgın isimleri Beşiktaşa ver banko 11 oynar :)) bu arada Beşiktaşlıyım Galatasarayıda,Feneride seviyorum :D

1|0
    0|1
    • Erayı beşiktaşa koysan banka 11 mi oynar?

• Aydın,Emre,Amrabat kesin oynar erayıda oynatabilir Beşiktaşta çok saçma sapan isimler oynuyor neden Eray oynamasın ki :D

• erayla aydını beşiktaşa tuvaletçi yapmazlar, ambarabat ayarında zaten yerlı oyuncumuz var nıye oynatalım yapancıyı, futboldan anlamayan beşiktaşlıyım diy ortaya atılıyor drogba desen neyse

• Değişim şart, bu sezon daha belli oldu.

1|0
    0|0
    • Aynen .Kesinlikle oyuncu degisikligi sart.

• evet değişiklikler ve takviyeler şart. serdar aziz alınmalrı eskişehirli tarık alınmalı :) aklıma gelen türkler şuan bular zaman zaman beğendiğim oyuncular oluyo. yabancı oyuncu takviyesi şimdilik gerekmiyor. dany gönderilmeli hatta takas düşünülüyo anteple muhammed demirle dany takası beence çok iyi olur. hakan çalhanoğlu alınmalı ama çok zor sözleşme uzattı :)

0|0
    1|0
  • gs nın yabancı ve yerlı oyuncularından cogu gereksız yanı bır fenre beşıktaşa baktığımızda daha fazla transfer butçeı elde edıyor bu takım ama drogba harıcınde gs den ısteyeceğim bir oyuncu yok. eğer tolga zengın olmasaydı yabancı kalecı şart olsaydı kalecınızı alırdım birde. gs nın transfer politikaları çok yanlış bana gore

0|0
    0|0
  • kadro degil sistem degismeli ve nihayetinde degistide..3-5-2 sistemi takıma oturdu,her macta gol yiyen takım son iki mactır gol yemiyor.kadro konusunda haklısın,yerli iyi oyunculara yönelmek sart

1|0
    0|0
  • amrabat 8 milyon euro :)))))))))))

1|0
    0|0
    • Yapcak bir sey yok :))) Gitmesi gereknler gonderilmeli bence :)

• Emre,Amrabat,Eray zaten Galatasarayda ilk 11 oynamıyorlarki?

0|0
    0|0
    • Ben ilk on bir yazmadim farkindaysan.Yedekleri koyup Puan dusmesine neden oluyorlar.Eger yedek koyulacaksa daha iyi oyuncularin koyulmasi sart.Bknz ; umut bulut son dakikalarda oyuna dahil oluyor oyunun kaderini degiatirdigi halde.Ya da mancinin bir an once istifasini vermesi sart

• Mancini geldiğinden beri farklı sistemler deniyor en son 3-5-2 sistemini oturttu takıma Mancini geldikten sonra Sneijderin performansı arttı...Umuta gelince haklısın bence daha çok şans bulmalı ama Fatih Terim dönemindede Umut hep ilk 11 oynamıyordu geçen sene daha formda olmasına rağmen Terim yine Burak Yılmazı oynatıyordu

• Evet Fatih Terim doneminde Sneijder fazla verim saglayamiyordu.Ama bu sefer Burak'in verimi dustu artik eskisi gibi oynayamiyor.Umuta gelirsek evet daha fazla sans vermeleri lazim.O iyi bir oyuncu.

• evet değişiklikler ve takviyeler şart. serdar aziz alınmalrı eskişehirli tarık alınmalı :) aklıma gelen türkler şuan bular zaman zaman beğendiğim oyuncular oluyo. yabancı oyuncu takviyesi şimdilik gerekmiyor. dany gönderilmeli hatta takas düşünülüyo anteple muhammed demirle dany takası beence çok iyi olur. hakan çalhanoğlu alınmalı ama çok zor sözleşme uzattı :)

0|0
    0|0
  • Kadroda yedek yok Yerlilerde ; Aykut,Ufuk,Aydın,Emre,Yekta,Engin,Yiğit ile yollar ayrılmalı kulübeye girip skoru etkileyebilecek adamlar lazım

0|0
    0|0
  • Ligin en iyi kadrosu fenerbahçede gerisini bilmem.

0|0
    0|0
    • Okuma-yazma bilmiyosan hani hatilatmak amacinda.Baslikta Galatasaray yaziyor.

• kısaca cevap verdim işte cevabımdn şunu çıkartman lazımdı galatasarayın kadrosu yetersiz.

• 18'e bile zor giren oyuncuları gönderince verimin artacak olmasını bağdaştıramadım. bu yazdığın oyuncular oynamıyor zaten. tribünde en güzel yerden maçı seyrediyorlar.. gitse ne olur kalsa ne olur?

0|0
    0|0
    • Galatasaray'in maclarini izlemelisin diyorum o zaman :) Eger Galatasarayliysan.

• olacak maçı anlatmadım. bundan önce yazdığım 2 yorum boşu boşunaymış.

• Yok hayir bosuna yorum yapmadin.Neyse birbirimiz anlamiyoruz renktas.İyi gunler

• Mancini bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet uzun zamandır aynı konuları konuşuyoruz zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;