Etrafı zombiler basmışsa zombi olmak kaçınılmaz ?

Etrafınızı zombiler sardı ne yaparsınız ailenizden veya babanız diyelim zombiye dönüşmüş tam karşınızda acımadan kafasına ateş edermisiniz =)

0|0
1131

En İyi Erkek Görüşü

• şu aralar Walking dead ı izliyorum bir haftada 4. sezon bitmek üzere ah ulan o zombiler Türkiye de olacaktı , Amerikalılar işi bilmiyor arkadaş , ahh ahhh bir burda olsaydı ordakiler bir sığınak oluşturamıyor kendilerine bir güven yok arkadaş birbirlerine adamların ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet oldururum o beni oldurmeden cunku o benim ailem falan degil o olmus

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • İzleyin ve utanın kendinizden! :P Ha ha ha...Güldüğüme bakmayın,izlerken hüngür hüngür ağlamıştım...

• Etmem yazık nan :/

0|0
    0|0
  • babam değil o artık tabi ki ederim. Sıkı the walking dead izleyicisiyim, sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Saldırırsa, kurşuna gerek çok, pıçaklarım. Kendi halinde bir zombi ise, bütün parayı, altını ve şortlarımı alır çıkarım. Evden atamam ya. Günah. :)

0|0
    0|0
  • Acımam sıkarım kafasına zaten onlar o saatten sonra benim ailem değiller ondan gözümü bile kırpmam(Darly Dixon mode on :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep ameriganın oyunları (walking dead) :D:D:D

tabi vururum yoksa yiyecek beni herif bana da yazık..

0|0
    0|0
  • Ederim sanırım.

0|0
    0|0
  • Sıkarım tabi zombi olmus nasilsa :) varsayim diyilmi sonucta

0|0
    0|0
  • bimden stok yapar dağ başına yerleşirim

0|0
    0|0
  • waaaaaaay güzel soru tam benlik :P :D valla vurmam ama başkasına vurdururu

m :P

ne hayırlı evladım di mi :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Kardeş Abuzer Kadayıf ı izle sen gel

Zombilerle mombilerle kafayı yormayın çocuklar

https://www.youtube.com/watch?v=IuIgiyCtyuA

Kader sana gülmüyorsa

İstedigin olmuyorsa

Boşver ablaaa dalgana baaak

Çak o zaman çaak çaaak

https://www.youtube.com/watch?v=IuIgiyCtyuA

Açın çocuklar

0|0
    1|0
  • Resident Evil izleyerek büyümüş bir nesiliz. Not problem... -.-

1|1
    0|0
  • Babamın yerine yaratık gelmiş, yaşamak istiyorsam ederim.

0|0
    0|0
  • Şuana kadar olan hemen hemen tüm filmleri izledim ordan edindiğim tecrübeyle zombi vampir kurtadam cart curt işlemez bu bünyeye :D

0|0
    0|0
  • survivor zamanı survivor yapılır :D kısacası ne gerekiyorsa yapardım . ilk işim bir markete gidip konserveleri yağmalamak olurdu.

0|0
    0|0
  • Gereken neyse yapılmalı duygusal bağlar bir kenara bırakılmalı ve o tetiğe emin bir şekilde basılmalı :) Yaşamak için savaş veya herşeye en başından elveda et ^^

0|0
    0|0
  • Zombilerle ilgili bulabildiği bütün Anime, Dizi, Filmleri izlemiş Manga ve Kitapları Sörvayvıl Guayd (Survival Guide) ları okumuş, ayriyeten katana kullanmasını iyi derecede bilen birisi olarak, benim sırtım yere gelmez aga :D

(1. Kyu aikidocuyum evde çok keskin olmayan ama sağlam çelikten katanam ve 3 tane meşe ağacından çalışma katanam var)

0|0
    0|0
  • Bende zombi taklidi yapıp kaçar giderdim :D Keza filmlerde işe yarıyo. Yok o numarayı yemezlerse the walking dead in her bölümünü ezbere bilen adamım. Korksun benden p*ştlar :D

0|0
    0|0
  • Aynen arkadaşım long of dead eski zombi oyunu kling floor"da güzel indiremedim bir türlü denedim oyunu olmadı,yalnız silah bir süre sonra biticek mermiler bence iyi bir pala gibi doğal bir alet silah lazım kesinlikle ve iyi bir barınak korunucak alan lazım çünkü çok fazla zombi olucak sokağa çıkmam falan baya zor olucak..)

0|0
    0|0
  • Zombi olanları ölmüş sayarım ben.

0|0
    0|0
  • onları başkasının öldürmesine izin vermezdim bunu ben yapardım

0|0
    0|0
  • onun kafasına ateş etmek demek onun vücudunu kurtarmak demek. yapardım

0|0
    0|0
  • Hayal dünyanın ben varya. İşsiz misin ak ? işin gücün yok bunu mu düşündün ?

0|0
    0|0
  • hayatta kalmak için herşeyi yaparım sorun olmaz benim için... etrafı zombi basacak kadar dünya bitmişse duygu kalmaz insanda :D

0|0
    0|0
  • zombi görünce o an korkudan ölmücek olan var mıki ateş etsin :D

0|0
    0|0
  • pıçaklarım abi zombiler sarmış he ne içiyosan söle lütfen

0|0
    0|0
  • mesle zombi olmak değil yeeeeen mesele ışığı görüpte geri gelmek asdhabdufaybhs ...

0|0
    0|0
  • korumam gereken biri varsa evet ederim.

0|0
    0|0
  • anasını bile bellerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor... ;