Bu yüzden sevgilinizden ayrılır mısınız?

Sizi aldattığını öğrendiniz ama önce belli etmediniz ve sevgiliniz hesabından o aldattığı kişiye küfredip engellediniz sevgilinizden de ayrıldınız.Aradan aylar geçti barışmak istedi sizde barıştınız diyelim.Sonra bir bakıyosunuz o kişi sevgilinizin durumlarını beğenmiş halbuki siz engellemiştiniz onu bide konuşmuşlar o kişi sevgilinize annem telefonumu aldı yazmış sevgilinizde iyide banane bundan demiş.Ayrılır mıydınız? Dediğine göre bayramda konuşmuşlar ama bayram geçeli aylar olmuş

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Bananede desin cehenneme kadar yolunda var desin benim ocin onem tasimaz artik bos sozdur. Aldatti bikere seni boynuzlamis. Ne zaman konustuysa konusdun hatta sana gostermek icin digerine oyle cevap yazmistir sen inan diye. Sen yapsaydin meshur damgayi yerdin ve sevgilinin senide afedecegini sanmiom. Secim senin habire aldatilmak istiyosan devam et...

0|0
    0|0
    • Of çok zor durumdayım ya bide banane yazmış ya o yüzden ayrılasım gelmiyo :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aldatana agzıyla kuş tutup sana getirirse şans ver

0|0
    0|0
  • Zaten seni aldatmış..daha ne işin var o kişiyle yaaa... Adam- Erkek mi yok memlekette.. neden bu kadar küçülüp aşağılatırsınız ki kendinizi...

0|0
    0|0
  • boynuzların güzelmiş bacım güle güle kullan.

0|0
    0|0
  • Ayrılman gerekir bence.Ama bence sen seviyosun ve ayrılamıyosun bu yüzden bu durum.Normal şartlarda insanın direk terk etmesi lazım bence.

0|0
    0|0
    • bencede katılıyorum normalde ayrılman lazımdı tereddüt ediyorsan çok seviyosundur

• Ayrıliyimmi yani :/

• Ayrılıcaksın ve üzülüceksin.Ama şuan yaptığın şeyde kendini avutmak bence.İçinde hep biyer mutsuz kalıcak bence şimdi ayrılma.Yavaş yavaş soğumaya çalış ondan.Daha az görüş daha az yaz başka şeylerle ilgilen bakalım unutulabılcek gibimi.

• Arkama bakmadan giderim ...

1|0
    0|0
  • Çifte boynuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Birde affettin mi sen bunu ayrıl arkadaşım olacak iş değil.

0|0
    0|0
  • Ay tutturmuşsun banane demiş ama diye. Kızcazım salak mısın ya? Aklını kullan az. Bir kere yaptıysa gene yapar o kızla olmasa da başkasıyla yapar. Boynuz hoşunuza mı gidiyo anlamadım...

0|0
    0|0
  • aldatan bida aldatır. aldatmak karakter meselesi... karaktersizlere bır kere daha şans vermeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Of çok zor durumdayım ya bide banane yazmış ya o yüzden ayrılasım gelmiyo :(

• cehennebin dibine kadar yolu var

0|0
    0|0
  • Birkere ben aldatilsam bni aldatattigi kisinin pesine dusup kufur falan etmem. Aldatildigimi ogrendigim an girerim yatagima baslarim aglamaya sonra hrs yapip guzel bir dus alip unutmaya bakarim hayvan herif derim arkasindan. Kisacasi cirkeflesemem.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bitirmelisin

0|0
    0|0
    • Ama sevgilim banane yazmış? :(

• Seviyorsun diye bitsin istemiyorsun tamam da daha once aldatmis zaten bitmezse daha cok uzulursun baskasi mi yok sanki

• Anlamadim lan .

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın bence

0|0
    0|0
    • Öyle ama banane demiş sonuçta :/

• ama onun engelini de kaldırmış konuşacak olmasa neden engeli kaldırsın..

• bide benle barışmadan önce kaldırmış falan

• pöff ayrıl gitsin dünya kısa yamuklarla uğraşma adam gibi birini bul

0|0
    0|0
    • Öyle ama banane demiş sonuçta :/

Yükleniyor... ;