Fenerbahçeli dişi kanaryalara teşekkür etmek isteyen var mı ?

Dişi kanarya diye bir tabir var mı fenerbahçede bilmiyorum ama olmasada ben koydum güzel oldu. Dünkü maçta Tolga Zengin için ''bizim annemiz seninde annendir başın sağolsun '' şeklinde pankartlar açan bu duyarlı insanlara teşekkür etmek lazım. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
umut bulutun isteği üzerine görsel şölen işte dişi kanaryalar sizler için getirttim link

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Allah rahmet eylesin :( Mekanı cennet olsun anne yoklugu zor sınavdır

cok guzel bır pankart acmıslar fenerbahcelıler .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu her taraftar yapabilir benim pekte ilgimi çekmedi,

Kezbanlar her yerde; link

2|1
    4|1
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, bu pankartı açan centilmen taraftara bir Beşiktaşlı olarak teşekkür ederim.Ayrıca bir centilmenlik yapıp Fenerbahçeli dostlarımla ben de dün maça gittim gerçekten katılım fazlaydı.

0|0
    0|0
  • İnsan her yerde insan, duyarlı olan her yerde duyarlı. Fenerbahçeliyim ama takımla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Bir Galatasarlı da bir Beşiktaşlıda yapabilirdi. Duyarlı olan her insana teşekkürü borç bilmek lazım.

0|1
    0|0
  • gönülden teşekkürlerimi sunuyorum

0|1
    0|0
  • Duyarlı her insan teşekkürü hakeder ihi.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'ye günahımı vermem.

0|0
    3|2

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel birşey tabi ki de annelere kıyamam.özellikle de ilk fırsatta annelere küfredenler de bence adam değiller

0|0
    0|1
  • olması gereken de buydu zaten Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun

1|0
    0|1
  • mac ta trubınde erkek vardı... cocukmu kadın mı olduguna karar veremedıgım... macı taraftarsız oynama cezası veremıyen dotu yemeyen tahkım bahce ve federarasyınbahcenın olayı kurtarmaya cozumlerı...

0|0
    0|0
  • 90 dk anasina kufur edip sonra annesi olunce boyle biseyi yapan taraftar toplulugu hic gercekci degil

0|0
    0|0
  • Sadece başsağlığı değil. Van için atkı eldiven bere kazak vs. toplandı ve tüm fenerium'lar da %30 indirim vardı.

0|0
    0|0
  • ACININ RENGİ OLMAZ

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;