Sosyal medya hayatınızda ne gibi değişiklere sebep oldun dün ne idiniz bugün ne oldunuz?

Soykası batasıca sosyal medya olduğundan beri düzgün bile çay içemez hale geldim yazarken bile ellerim titriyor kendime hakim olamıyor. İnternetsiz bir dünya boş sonra çoş oldum çıktım ya la. Tv bile boş geliyor artık sizde ne gibi değişiklikler meydana getirdi acaba?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Evet geçenlerde kavimler göçü yaşadım. Pc, telefon, mouse vs mutfağa taşıdım yemek yedim. Mutfağı özledim. Dün akşamda salona gittim çay içtim evdekilerle babam annem yaşlanmış kardeşim büyümüş sarıldık ağlaştık.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Dizi izlemez oldum , arkadaslarla gorusmez olduk , anti social olduk

0|1
    0|0
    • evet esmerim biçim biçim ben esmeri sevmem niye bilmem türküsü geldi aklıma.

• Sarisinin adi esmerin tadi turk kizi genelde esmer olur fake sarisinlari seviyorsan onu bilemiycem ama bana gore ESMERSEN GUZELSIN simdi Kim kardashian , Jessica Alba , Heifa Wehbe yi sevmiyormusun ? :D

• Yok sevmiyorum esmer kardeş ben sarışınları severin çakmasın değil gerçeğini tabii ve at gibi olanını...

• face ve burası dışında bir dünyam yok.bunlarda sınırlı zaten.müptela değilim.an olur son bulur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;