Hiç "hayatımdan kimleri çıkarsam/kimler çıkmalı" diye düşünür müsünüz?

Herkese iyi aksamlar

Evet...

Cogu insan hep yeni insanlar tanimak ister.Hayatina kimler girse diye düsünür durur...

Buna karsin peki hic kimleri hayatimdan cikarsam...Kim beni ne kadar üzüyor,ne kadar kiriyor...yaraliyor...Artik "tamam" demeli mi diye düsündügünüz oluyor mu?

Bunun muhakemesini yapar misiniz hic icinizde?

...

bir düsünelim mi

dinlemelik; link

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

• Kimler çıkmalı diye düşünmüyorum onlar "biz çıkmalıyız artık" diyerek geliyor üstüme ve buyrun kapı sizin diyorum.

Bu her zaman vedalarla helalleşerek ya da kavga gürültü ile olmuyor. O kadar sessiz gidiyorlar ki içimden parmak uçlarında yürür gibi...

Bugün yine artık tamam dediklerim var...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendime zarar verdiğini düşündüğüm insanları zaten kendimden uzaklaştırdım hiçte pişman değilim

1|0
    0|0
  • Bu ara düşünüyorum. Ya birilerini çıkaracağım ya da kendimi!

1|0
    0|0
    • Kendini hayatinizdan cikmaktansa birilerini cikarmaniz daha makul.

• Sağol :) Bunu yaptığımda belki burada olmayabilirim şimdiden elveda diyeyim :))

• hm :) peki o zaman size de elveda simdiden.

• düşünmem biletini keserim.

hayatımdan gitmesi gerekenlerin kalması bana zarar verecektir bu yüzden bileti kesilen yol alır.

1|0
    0|0
  • Bizi üzen,kıran insanlar genellikle hayatımızın merkezinde olan insanlar olduğu için onları çıkarmaktansa kişiliğimizi ,kendimizi kaybetmeyi göze alıyoruz.Hayatına birini almak kolay ama çıkarmak okadar kolay olmuyor malesef.Hayatımdan çıkması gerekn insanlar var ama herşeye rağmen kalmasını istediğim insanlarda var ve hergün kendime aynı yalanı söylüyorum belki belki değerimi anlar biraz dhaa bekliyim diyorum ana her geçen gün derinden derine yaralıyor farkında bile olmuyor,olmuyolar.

0|0
    0|0
  • tüm arkadaşlarımı çıkardım hayatımdan.adam olmayı ögrensinler önce

1|0
    0|0
  • seçici olmak gerekir. daha sonra hayatından çıkarmayı düşüneceğin birini hayatına dahil etme. beklenmedik durumlar ve hesaplanamayacak ihtimaller içinde bir "acil durumda camı kırınız" butonu var. önce sohbeti seyrekleştir, sonra görüşmeyi kes, daha sonra telefonundan sil, en sonda hayatından çıkar.

0|0
    1|0
  • Elbet cogu insan bunlari zaman zaman dusunur, ama sadece dusunur. Gercekten deger verdiginiz insanlari hayatinizdan cikarabilirmisiniz. Deger vermis olmasaydiniz saaten hayatinizda ne yeri vardir. O yuzden zor bir durum. Dusunulmesi hos bir durum degil ama dusunuyorsan hayatinda bazi seylerin yollunda gitmediginin isaretidir.

0|0
    0|0
  • zaten kafam uyuşmuyorsa mesafeli davranırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Oluyor...

Bu kadar kırıyorken beni neden hayatımda diye soruyorum kendime ve yavaş yavaş eksiliyor insanlar hayatımdan.

1|0
    0|0
  • Düşünmem. Birinin çıkması gerekirse çıkar.

1|0
    0|0
  • Düşünmem. Ummadığım anda çıkarırım, silerim..

1|0
    0|0
    • Yani her an herkesin hayatinizdan cikabilme ihtimali var mi? :)

• Evet bunda yasadiklarinizin payi olmustur kuskusuz...

madem öyle,

hayatta iyi sanslar dilerim...

• Çok teşekkürler..

• Şimdiden üç kişi sildim, eledim eledim insan eledim...

1|0
    0|0
    • Elemeli...elememek hem size hem de karsinizdaki insanlara haksizlik olur. :)

• Düşünürüm, uygularım, iyi de olur.

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

Zamanla gıtmesı gereken gıdıyor , gelmesı gerkeen gelıyor.

Ben bırsey yapmıyorum onlar yerını belırlıyor.

1|0
    0|0
    • Bazen gitmesi gerekenler kalmalari gerekenden cok fazla kalmis oluyorlar... :)

Bu yüzden düsünmeli bence bazen...farkina varmali diye düsünüyorum ben de.

• Hayatımda hıcbı zaman gıtmesı gerektıgı halde mevcut kısıler olmadı belkıde bu yuzden.

Ama ınsn ara arada dusunmuyor değil :)

• adiniza sevindim o zaman :)

Haklisiniz arada bir illa ki düsünülüyordur düsüncesindeyim bende.

• sanırım ilk seni çıkarmam gerekiyor yani ne zamandır yoksun ortalarda kuzum:D:D

1|0
    0|0
    • :D

Merhaba

evet dogru bir müddettir yokum.Gelemiyorum malesef.Bundan sonra daha fazla ugrayabilecegim ama saniyorum :)

• Belli aralıklarla eve düşünüyorum. Gerekeni silerim .

1|0
    0|0
  • Çıkarmam lazım gelen biri var komple. https://www.youtube.com/watch?v=q_OYPS5SccQ

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman 'Hayatıma kimler girse?' diye düşünmedim. Hayatıma girmek isteyenler, gerçekten bunu hak ediyorsa, gerçek beni tanıdılar sadece. Tabii arada yanıldıklarım da oldu, ama onlar da bana tecrübe olarak kaldı. Eğer birini hayatımdan çıkarmak istiyorsam da düşünmekle kalmam, bunu uygularım.

'Keşke tanımasaydım' dediğim hiç kimse olmadı benim. 'Keşke beni tanımasına izin vermeseydim' dediklerim oldu.

0|0
    0|0
  • Zaman içinde buna karar veriyorum sonrada yavas yavas uzaklasırım aniden pat diye cıkartmam hayatımdan cünkü sonra pisman olmaktan veya yanlıs karar vermekten cekinirim.

Beni mutsuz eden, bana zarar veren herkesi cıkartabilirim.

1|0
    0|0
    • En güzeli...

"Beni mutsuz eden, bana zarar veren herkesi cıkartabilirim."

demissiniz.

Cikarmali zaten öyle insanlari.

• Onu zaten asla yapmam.

• O zaman bence sorun yok. :)

Yükleniyor...