Başarının Sırrı Nedir

Arkadaşlar başarının sırrı nedir sınava çalışırken nasıl çalışmalıyım ve üni. hazırlık için neler yapmalıyım kolayca akılda tutabilmek için bilgileri neler yapmalıyım yardımcı olurmusunuz Program gibi birşey önerin fazla uyumayı sevmem 12 buçukta yatar 9 da kalkarım hemen ya da daha erken sizce kötümü bu ?


0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

 • 1-Dersi derste öğren. Ki bunun için dersi dinlemen lazım. Aklına yatmadığı yeri varsa konunun çekinme sor gitsin hocaya, hocam anlatın de. İsteyenin bir yüzü kara, vermeyenin 2 yüzü.

  2-Ara ara tüm konulardan 1-2 test çözmessen konular unutlur. Bu da şart yoksa unutursun. Garanti veriyorum unutacağına :D tabi soru çözmezsen*

  3-Çözemediğin soru olursa neden çözemediğine bak.

  Dikkat hatasıysa çok daha fazla test çözmen gerek demek.

  Eğer bilgi eksikliğinden kaynaklanıyorsa hemen kitapta o konuyu bul detaylı bir şekilde anlamaya çalış. Yine çözemezsen hocaya sor. Sonra aynı konudan birkaç soru daha çözerek öğrenip öğrenmediğini test et.

  4- Arkadaşlarının yapamadıkları sorulara bakmak iste, en azından not et. Çünkü o sorular sonuçta belli bir kişinin yapamayacağı derecede bir sorudur (ki arkadaşın yapamamış). Kesinlikle bul ve bir şekilde 3. adımı uygulayarak çöz.

  5-Umarım heyecan felan yapmıyosundur sınavlarda çünkü accayip saçma birşey bence :D

  Her ne kadar korkunun ecele faydası yoksa, heyecanın da sınava faydası yok.

  Sınav heyecanını yenmenin en iyi yolu da bol soru çözüp dikkat eksikliğini ortadan kaldırmaktır. Dikkat eksikliği olmazsa sınavda yapabileceğinin en iyisini yapacaksındır, için rahat olur.

  0|0
  0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

 • Azimli sistemli yılmadan çalışmak

  0|0
  0|0
Yükleniyor... ;