Sorum Futbolseverlere

Galatasaray hakkinda sorular sorucagim. 2 Sene Ust uste Lig sampiyonu olan, 2 sene ust uste Super Kupa kazanan, Şampiyonlar Liginde çeyrek final oynayan, Emirates Kupasini kazanan bir Galatasaray.

Sorular şöyle:

1-) Sizce Galatasaray bu sene neden kötü performans sergiliyor?

2-) Galatasaray'da neler eksik? Ne gerekiyor?

3-) Hangi oyuncu transfer edilmeli, hangi oyuncular gonderilmeli?

4-) Sizce Galatasaray'da yeni başkanlik seçimi olur mu? kimin başkan olmasini istersiniz?

5-) Galatasaray taraftarlari bundan sonra ne yapicak?

*Her soru 20 Puan*

*Basarilar* -Good Luck- :)

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• 1-Bir kere takım ruhsuz taraftar ruhsuz,Terim gittiğinden beri takım hala pek alışamadı birbirine bence Mancini'nin sistemi oyunculara yabancı geldi,Mancini'de tam olarak ayak uyduramadı ve zamanında yapılmayan yerli transferler + 6+0+4 kuralı sayesinde takım şu an kötü bir düzeyde.

2-Kesinlikle ruh,mücadele,ve bek-kanat bölgesi.

3-Serdar Aziz,Tarım Çamdal gibi gündemde olan isimler gelmeli.Keşke Terry'de gelse.Amrabat-Dany-Riera hatta Chedjou'da gönderilebilir kısacası defans hattını yenilemek gerek

4-Bu gidişle olabilir,Ünal Aysal uzun zamandır tv'de konuşmuyor bile,işler kötüleşirse istifa edebilir ama ben gitmesini istemem şahsen onun yerine gelecek bir alternatif olduğunu sanmıyorum

5-Bundan sonra kalan 3 maçımızda iyi bir sistem ve taktikle en önemlisi mücadeleyle 9 puan alıp,5.turda Balıkesir'i eleyip,daha sonra Juventus'a arenayı dar ederek çeyrek final'e çıkacağız.Zaten bu maçlardan gelen moral ve motivasyonun karşılığını lig sonu da alacak takımımız.Devre arası da iyi transferler yapıldı mı,gelecek sezon 4 yıldızlı formalarla sahneye çıkacağız.

1|2
    0|0
    • Çok teşekkürler:)

• Renktas Juve'yi elersek 2.tura çıkıyoruz çeyrek finale değil :) 2.turda da rakiplerimiz , Barcelona , Bayern Münih , Manchester United falan olucak bu futbolla bu sene çeyrek final çok zor..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben fenerbahçeliyim ama önce şöyle söyliyeyim 2 sene üst üste alınan kupalar sonrası futbolcularda bir rahatlık yarattı ayrıca ölüp ölüp bittiğiniz drogba selçuk inan'ın performansını çok düşürdü sneijder ise burak'ı çok etkiledi kendiside zaten alttan alttan bunu söylüyor başkan aysal'ın bir güven oyu yapması lazım ayrıca galatasaray seçimede gitmeli olan galatasaray'a oluyor aysal belçikaya gider başı kulağı rahat olan taraftara olur

0|1
    0|0
  • bizim için önemli olan şampiyonlar ligine gitmek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1-) Galatasaray geçtiğimiz sezon da aynı performanstaydı, bu sene feneri 4 maçı 90+'larda ittire kaktıra galip getirilmesi bu farka etkendir. Peki takımda motivasyon bozukluğu yok mu? Tabiki var, bunun da tek sebebi kendini Galatasaray'da başkanın ve Galatasaray'ın bile üzerinde gören Fatih Terim'in parayı görünce Galatasaray'ı yüz üstü bırakıp adeta kaçmasıdır. "Adaletin olduğu yerdeyim" diye bahseden Fatih'in düne kadar salladığı Demirören'le güle oynaya imza atması bile buna delildir. Mancini'yi daha eleştirmek yersiz çünkü takımı kuran o değil, istediği transferleri yapsın o zaman belli olur.

2-) Şu an Galatasaray'da taraftar, yönetim, futbolcu birliği eksik. Her maç "imparator terim" diyerek egosu tavan yapmış birini şişirmek ve kulübeyi teslim alan adama güvenmediğini belirtmek, düne kadar yaptığı transferler yüzünden yeğe göğe sığdırılamayan yönetimi hiçe saymak Galatasaray taraftarına yakışan bir hareket değil, ftih kaçtı, unutmak gerek.

3-) Gönderilecekler belli, Dany kesin gitmeli, Amrabat da fatih'in kazığı zaten o da ayak uyduramadı kesin gitmeli, Riera soru işareti, şans bulursa iyi olacağını düşünüyorum. Gelecekler yerlilerden takviye şart ama defansa önemli bir isim almak lazım Ujfa kalitesinde, toparlayıcı, sahiplenici.

4-) Taraftar imparator terim diye diye yönetimin kapısını açıp yol vermek üzere zaten, sonra adnan 3'lüsü gibi bir yönetim gelir o zaman görürüz hep beraber, eldeki oyuncuları da çatır çatır satarlar, bam 3'lüsü gibi kadro kurulur, ligin ortalarında feyk atarız. Ki olmasın istiyorum, yönetim zaten fatih'e yol vererek bence doğruyu yaptı, kimse Galatasaray'dan büyük değil.

5-) Hepsini kapsamıyorum ama bazı kör Galatasaray taraftarı yüzünden takımın içine edilecek, yönetim de gidecek kadro da dağılacak o zaman herkes görecek yönetime sallamayı.

0|1
    0|0
  • hayatında savunma yapmamış bir takıma savunma gücüyle futbol oynatmaya çalışmak elbetteki zordur zaman gerekir. ama kornerden frikikten yan toptan artık gol yemeyeceksek bu zamana değer derim :)

eksik olan şey aslında oyuncu değilde zaman, oyuncu kalitemiz güzel ama eksiklik yerli sayımızda diyebilirim. olan yabancılar oynayamadıktan sonra var kabul etmek hata olur.

oyuncu olarak gaziantep belediyeden serdar deliktaş, rizeden sercan kaya ve savunmadan yunus, kasımpaşa savunmasından elyasa, ilhan eker ve dany gönderilirse donk tavsiye olunur.

yeni seçim olursa bu durumda başkan yerinde kalamaz, ona inatta seçime terimde girer benden demesi.

taraftar olarak bizler zorluklara alışkınız, sevdiğimiz renklerle 14 sene zorluklar yaşadık... ama asla vazgeçmedik gittik uefa kupasını aldık...

bitti...

0|1
    0|0
  • 1-Bu kötü performansın sebebi %50 futbolcular %50 mancini..Neredeyse her maç farklı 11 ile sahaya çıkıyor..Her maç farklı stoperler beraber oynuyor.Oyuncuları yeterince motive edemiyor.

2-Eksik olan Galatasaray Ruhu..Üzerlerindeki formanın ne kadar değerli olduğunun bilincinde değiller..

3-Kesinlikle kanat oyuncusu alınmalı..Öncelik sol bek daha sonra Sağ açık ve Sol açık transfer edilmeli..Riera , Amrabat , Dany kesinlikle gönderilmeli.

4-Yakın zamanda Yeni başkanlık seçimi olacağını sanmıyorum..Ünal Aysal Terim'i göndererek hata yaptı ama 2 senedir gelen başarılarda onunda payı büyük..

5-Galatasaray taraftarı her zaman ne yapıyorsa onu yapacak..Takımını canı gönülden destekleyecek..2 senede 2 lig kupası , 2 süper kupa , Emirates cup ve Şampiyonlar Liginde Çeyrek finali getiren takıma 1 sene başarısız oldu diye sırtımızı dönüp gidecek değiliz..

0|1
    0|0
    • Renktaş ben ileriyi düşündüm çeyrek final dedim ben,sonuçta geçen sene çeyrek finali gördük 2.turda neymiş:) Ama biliyorum 2.tur da zorlu geçecek...

• maç maç bakıyoruz artık..Juve'yi yenelim de sonrasına bakarız artık yenersek çok sağlam takviyeler şart zaten..

• Galatasaray kötü sezon geçirmiyor geçtiğimiz 2 sezonun puan durumuna bakarsan galatasarayda bir değişiklik olmadığını görürsün çeçtiğimiz 2 sezon aynı puanla liderdi bu sezon değişen tek şey fenerbahçe ve beşiktaş sıkıntılarından büyük ölçüde kurtuldu

0|1
    0|0
  • süperliğin her tarafı lig olsa ne yazar!

0|1
    0|0
  • değişen tek şey ligin kralının kendine gelmesi,2 sene şike olayları boguşmasa fener,gs 2 yıl şampiyon filan olamazdı

0|1
    0|0
  • 1- yaz transfer dönemi boyunca haklı olarak 6+0+4'ü eleştiren ama buna karşın hiç türk oyuncu transfer etmemesi. kısaca yapılan yanlış transferler ve gerçekleşmeyen doğru transferler. real maçı da etkiledi. (mental anlamda)

2- yedek kulübesinden gelen katkı yetersiz, savunma kötü.

3- 3-5-2'de ısrar edilmeli. bir sol wing bek, bir stoper, rotasyonu güçlendirecek kaliteli türk futbolcular.

4- olmaz.

5- destek olacak ve sabredecek (özellikle roberto mancini'ye)

45 yeter hocam :/

0|1
    0|0
  • soru 1 e cevap ) Galatasarayın bu sezon bu kadar kötü performans sergilemesinin nedeni Ünal Aysalın egosudur!

0|1
    0|0
  • Çünkü rehavete kapıldılar

0|1
    0|0
  • Devre arasında takviyelerle en kötü ikinci olur.

0|1
    0|0
  • Bursanında kupası var şimdi nerde o zaman öyle bakarsan

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;