Hangi Takımlısınız ve o takımı neden tutuyorsunuz

Ben Beşiktaşlıyım 2 yaşındayken İstanbula gitmişim ve ilk gittigim yer beşiktaş maçı olmuş Beşiktaş aşktir benim için yeri çok farklı

• BEŞİKTAŞ
    A seç
  • FENERBAHÇE
    B seç
  • GALATASARAY
    C seç
  • DİĞER
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben Galatasaraylıym babam fanatikmiş doğduğumdan ilk okul ikinci sınıfa kadar sürekli sarı kırmızı kıyafet alırdı ve formasını alırdı öyle öyle bir şekilde bnde fanatik oldm :-) :-)

0|0
    0|0
  • Türkiyeeee

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım herhangi bi' nedeni yok

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ bu dünyada tek gerçek şeyim :) neden BEŞİKTAŞ lı olduğum özel ve çok büyük bir anlamı var bende :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım .

Babacımdan gelen bir aşk .

0|0
    0|0
  • Oylesine

Fb

0|0
    0|0
  • FeDa...

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

Yanlış kategori.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşlıyım. Babamda Beşiktaşlı bebekliğimden beri Beşiktaşla büyüdüm. İlk konuştuğum kelimer Beşiktaşlı futbolculardı. Hatta babam daha 1.5 yaşındayken bana ilk 11 i saydırıyormuş :) He ama şuan fanatik değilim çünkü bana bir getirisi yok :) Ama yinede maçları izlerim. :D

1|0
    0|0
  • uehueh futbolla hiç işim olmaz..gururla söylüyorum..

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyımdır. Babam ve kardeşim de öyle. Annem fenerli :) Beşiktaş gerçekten farklı bir duygu. Aşk, mücadele, insanlık hepsi var içinde. Tarif edemem Beşiktaşlılığı. Anlatılmaz yaşanır :) Ayrıca siyah-beyaz renklere aşığım bir de ikisi yan yana gelince tutku oluyor :) Daha ne olsun? Bence biz ayrıcalıklıyız dostum :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ortada başka takım mı var sanki (bak bak bak lafa bak )

0|0
    0|0
  • GALATASARAYLIYIM babadan oğula geçen sevda bu.

0|0
    0|0
  • fenerliyim

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliyim doğuştan sevdalı,

0|0
    0|0
  • benımkı menfaat ugruna oldu fenerlı ol sana para verıcem dedıler parayı aldım galatasaylı oldum :)

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;