Hiç karşılaşmadığı, hiç yüzünü görmediği ama ileride karşısına çıkacak o güzel insanı sabırla bekleyen onunla

mutluluk hayalleri kuran,hatta her gece yattığında sanki yanında o varmış gibi sarılan kimler var? Hayatının aşkını,görmediği eşine sarılıp uyuyan kimler burada? Böyle yaşayanlar var mı?

Lütfen ciddi cevaplar verin.Alay konusuna dönüştürmek isteyenler lütfen bunu yapmasın.

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• onu bu kadar düşünmüyorum zaten zamanı geldiğinde benı bulacaktır. ki bende her anı rahatlıkla mutlu ana çevırebılırım o yüzden geleceğı ayrıntılı düşünmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • Geleceği düşünmekten çok böyle bir özlem var mı? Yani şu an öyle bir insanın karşına çıkması gibi isteğin var mı

• yurtdışındamı yaşıyorsun yurtiçimi? özel değilse

• yurtiçi. yurt dışı daha kısmet olmadı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben düşünüyorum bir gün o kişinin geleceğini biliyorum..

0|1
    0|0
  • neden?

hayati önem mi taşıyo cevaplar?

vardır tabii..hayal kurmak güzeldir..umarım senin de hayallerin gerçek olur..

0|0
    0|0
  • yokluktaki son nokta.

0|0
    0|0
    • Şundan emin olabilirsin ki yokluktan dolayı değil.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok

1|1
    0|0
  • evet kanks gece yatarken düşünüyorum acaba kime sonumsun falan diyo diye :)

0|0
    0|0
    • Şahsen öyle biriyle karşılaşmak istemem :) inşallah sende karşılaşmazsın

• Eminim vardır ama kim gelir bilinmez

• Kısmet işte...

Yükleniyor... ;