Simdi ben fitnessa gidiyorum ama...

yani bir 5 kilo falan verdim 160 boy ve 65 kilodaydim. 3 aydir spor yapiyorum düzenli haftada 3 gün ve ilk bacaklarimda incelme oldu ve komple vücut inceldi ama kilomdaşu an60 ve ne aliyorum ne veriyorum cok motivasyonum düstü :(( beni motive edin arkadaslar daha 7-8 kilo vermeyi düsünüyorum.. biliyorum kaslar daha agirlik yapiyor ama moralim bozuldu

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman ınanıorum sana manken gııb olacaksın her kez kıskanacak senıde sen en ıyısısın vermen lazım yapacagım demelısın de

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• spor yapmak kilo verdirtmez kiloyu sabitler sen fazla suyu atmış olduğun için en başta kilo verdiğine inandın diyet yapmalısın ayrıca yağ sindirimini azaltan ilaç takviyesi alabilirsin(kilo verdiren ilaç demiyorum yağ emilimini azaltıyor)

0|0
    0|0
  • vücudun sıkılaşıyor en sağlıklı şekilde kilo veriyorsun bu yuzden dert etme:)

0|0
    0|0
  • hemen kilo vermek istemen kesinlkle yanlış ve sağlıksız olur bunun için eklersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Bir süre vücut dinlenecek. Bu süre içinde kaslarına ağırlık ver suyla beraber doldur.

0|0
    0|0
  • Bacak açma egzersizleride yap daha iyi spor yapmanı sağlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yediğine içtğine dikkat et atıştırdıgın kötü alışkanlıgını bitir geceleri yemek yememeye atıştırmamaya dikkat et

0|0
    0|0
  • diyetle desteklemezsen sadece sıkılaşır yağ kütleni kasa çevirirsin

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git bence

0|0
    0|0
  • moralini bozma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;