Arkadaşımın eski sevgilisi sadece bir şans ver diyor, ne yapacağım ben ya?

Daha öncede bu konuyla ilgili soru sormuştum, arkadaşımın sevgilisiydi ve bana aşık olduğunu itiraf etmişti, arkadaşımla konuşmuştum ertesi gün, oda gelmişti. Ve ilişkiler bitti, bana bugün mesaj çekti, seni tanıdıkça kalbimin çarptığını hissetim falan diyor, ya ben istemiyorum, ama bir şans ver diyor, ne yapıcam ben ya ? arkadaşıma asla ihanet etmem.

Güncellemeler:
Cocukla alakam asla olmadi ve olmaz.
Yahu neden soru basligini degistiriyorsunuz, sanki sans vermek istermis gibi olmus, ben bunu yazmadimki. Sans verip vermemeyi sormadim üstelik, kendimden nasil uzaklastirmam gerektigini merak ettim.

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• İstemiyorsan verme. Şans.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne yapman gerektiğini kendin söylemişsin zaten..Arkadaşına asla ihanet etmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Verme şans falan!

0|0
    0|0
  • ver gitsin ya bişey olmaz

0|0
    1|0
  • şans ver ozaman sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hadi bize cesur davran. hoşuna gitmiş bu çocuk ama ayıptır diye yanaşmıyorsun.

ya arkadaşını sileceksin ya da kalbini dinlemeyeceksin.

0|0
    0|0
    • o zaman ne yapacağım diye derde düşmezdin fıstığım...

• Haklisinda normal bir durum olsa neyse, kendimi kötü hissediyorum böyle, neyse sagol :)

• içindeki sesi dinle. arkadaşımın aşkısın olayını bir yana bırakarak olaya objektif bak

• Ölü taklidi yap gitsin. Ne bak, ne gör, ne cevap ver, ne surat as, ne tepki ver. Hatta küfür et, gitsin.

0|0
    0|0
    • Küfür etmem, ama bu dediklerinin hepsini yaptim, mesaja cevap bile vermedim.

• İstemediğini iyice sert bir biçimde belirt o zaman, daha da kafana takma.

• şans fılan verme sakın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;