Aykut Kocamanın gitmesi doğru olur mu sizce?

Fenerbahçeli arkadaşların fikrini merak ediyorum Aykut Kocamanın gitmesi doğru olur mu sizce??

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

• gidecekler az kaldı şu genel kurul çağrısını yapsın oyumuzu atacağımız adamı biliyoruz biz dış mıihraklar kendi takımlarındaki ipneleree prim versin fenerden gs ye bjk ts ne yemek düşüyorda yorum yapıyorlar borçlarını düşünsünler onlar kiralık reklamlı sahalarda top koştursunlar onlar.

0|0
    0|1
    • Ben bir bjkli olarak Fb kulübünün daha iyi yönetimler hak ettiğini düşünüyorum

• bende bunu anlamıyorum abi adamların borçları gırtlakta takımına destek vermez maça gimez spor tesislerine gitmez takımıyla ilgili hiç bir faliyette bulunmaz kalkmış başka takımın derdiyle uğraşıyor sana ne kardeşim fener bu kadar mı batıyor size ! .

• Ya çok komiksin arkadaşım sana ne sorduğum sorudan takımımı çok seviyorum ama futbol evrenseldir görüşler paylaşılır seni de ilgilendirmez lütfen rica ediyorum bir daha sorularıma gelme 🙏

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• sezon sonunda gerekli iç muhasebe yapılıp, Fenerbahçe nin ihtiyaçları doğrultusunda bir karara varılır. O günü o günün şartlarında konuşmak gerekir. Şu an da takımın başında TD dür. Suyu bulandırmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Kadınların futbolla ilgileniyor olması ve bu durumun git gide yaygınlaşması beni korkutuyor.

1|0
    0|0
  • Bu adam gitsin öbürü gitsin baskasi gelsin tüm suç teknik trektordemi hayir

1|0
    0|0
    • Futbolcularin da suçu var oynamazsa adam neylesin bunlari aykutmu istedi hayir

• Evett bu da başka bir bakış açısı

• Zaten teknik patronların dediği topçular alınsa başarılı olunur hem avrupa hem Türkiye yoksa olduğumuz yerde sayarız basket te neden başarı geliyor bu yüzden euro lig gibi

• bir GS olarak azizzz baskanin da kocaman aykutun da uzun seneler bize hizmet etmeye devam etmesini istiyorum muhakkak kalmalilar.

0|0
    0|0
  • Önce aziz sonra aykut gitmesi lazım :)

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • Gitsin..

1|0
    0|0
  • bjkliyim ama olur fbyi böyle görmek istemiyoruz

1|0
    0|0
  • Evet doğru olur kız ayool

1|0
    0|0
  • Sezon sonunda belli olur Hanımefendi

1|0
    0|0
  • Kalsın :)
    #emre00

1|0
    0|0
  • aykut değil aziz gitmeli artık yeter...

0|0
    0|0
  • Kalssim

0|0
    0|0
  • Aykutu yedirmeyiz
    Not. Besiktaşlıyım

1|0
    0|0
  • Aykut'un gitmesi doğru olur.

1|0
    0|0