Gözümün önünde uçuşanlar ne?

Gözümün önünde aslında olmayan beyaz,patlak noktalar uçuşuyor. Böyle kıvılcım misali. Bunlar neyin nesi?

1|0
92

En İyi Kız Görüşü

• yıldızlar uçusuyosa tansiyonla alakalıdır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• iki şeyden kaynaklanabılır bahsettıgınız durum biri ani tansiyon değişimi gecıcı bır durumdur , diğeri parlak bir ışık kaynagına bakmanızdan kaynaklı... bır sure sonra gecmıyorsa bu bahsettıgınız sey göz tansıyonunuza bır baktırın.

0|1
    0|0
    • tansiyon diyen çok ama düşmesi çıkmasımı ne yapmak lazım onu söyleyen hiç çıkmadı.

• Ben dediğin gibi hastaneye gidersem hasta olurum. Buradan psikolojik olarak hastalığı kabul etmem mümkün değil ama hastanede mümkün. E önemli tedavide beyin olduğu için gitmemek en iyisiç

• sen bılırsın

• Işık yansımaları olabilir.. Güneş falan varsa ya da göz yanılgısı bilemiyorum bazen bende de oluyor mesela yüzerken suyun içinde falan.. şeffaf bir şeyler.

0|1
    0|0
  • kansızlıktan diyorlar bendede cok olur öyle yakalamaya felan çalışmıştım bir ara okadar gerçekciydi.

0|1
    0|0
    • Kansızlık mı? Yakalamaya çalıştın yakalayabildin mi peki :) Dalga geçiyorum ama niyetlenmedim değil hani :)

• öyle gerçekten bu durum sana sık sık oluyorsa bir doktora görün derim sağlık bu hafife alma.

• Yok ara ara oluyor 3 yılda 6 ,7 kez anca.

• ani kalkış anında ya da tansıyon düşüklüğünde görülür sıkıntı yok

0|1
    0|0
    • Başkasının görmediği birşeyi görmek :)

• Günesten veya buludugun odadaki lambandan olabilir

0|1
    0|0
  • sürekli oluyorsa normal ortamlarda da çok iyi bişey olmadığına kesin..

0|1
    0|0
    • Yok arada sırada olurdu ayda yılda bugün 3ledi

• Bnd de oluyo sanirim ani hareket veya tansiyon ya da gorunuyolar bize :)

0|1
    0|0
  • Kedi olmadığı kesin. Tansiyonla alakalı olabilir, daktıra get.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tansiyondan olabilir ya da ani bir hareket felan yaptıysan kan dolaşımındanda olabilir

0|1
    0|0
  • Hayal bu bir tür.

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;