Bedelli askerlik şu an münkün mü ve bedelli askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bedelli askerlik Şu an münkün mü ve bedelli askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• o paraları askere gidenlere vereceklerse mantıklı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• oğlum olursa ilk işim bedelli yaptırmak olur. eşim de öyle olsun isterdim. birilerinin oğlu villalarda keyif sürerken ben kendi çocuğumu tehlikeye atamam. Nedense hiç villadan,köşkten şehit cenazesi çıktığını görmedim.. umarım gelir bu uygulama

0|0
    0|0
  • olumsuz şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçma bir uygulama parası olan yapmıyor askerlik olmayan da doğularda ugrasıyor

0|0
    0|0
    • Bence cok yanlış bir düşünce sistemi kafanızdaki. Evet vatani görev benim babam da yaptı sonucya ve erkek arkadasım yanımda bcaklandı 2 yerinden kosamıyor ve merdiven cıkarken bile zorlanıyor. Sırf cürük raporum olmasın ilerde işe almazlar diye askere gidicek ama daha merdiven cıkamıyor. Bazı durumları göz önünde tutun ve bakın etrafınıza. Cok parası olan evet gitmez ama caresizler de var su hayatta. Keske kosabilse de gitse. Cok mu paramız var hayır? Essek gibi calısarak ödemeyi düşünüyorum. Belki vatan soğolsun diyemicem ama bu durumda ermesne de göz yumamam. Herkes kendine gelsin. Bazı seyleri de düsünün.

Yükleniyor... ;