Fenerbahçe li Taraftarların Hakem Halis Özkahya yı eleştirmeye Hakları Varmı?

Bu hakem değilmiydi yerde yatan adama tekme atmasına rağmen Canere kırmızı kart vermeyen ya da maçı bitirmeyipte Fenerbahçe ye son saniyede golü attıran aslında hu hakemin bunları yapması son derece normal çünkü bu hakem geçen sezon itibarsızlaştırıldı çünkü geçen sene Meileres bu hakeme tükürmüş ve Halis özhahya raporunda Meiresin kendisine tükürdüğüü yazmasına rağmen federasyon kendi hakemine hayır sen yalan söylüyorsun biz Meirelese inanıyoruz diyip bu olayı örtbas etmişlerdi.Şimdi size soruyorum federasyon tarafından bu kadar kollanan bir takımın taraftarları bu hakemi eleştirmeye hakları varmı?

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• kesin halis özkahya galatasaraylıdır kartları bile sarı kırmızı gösteriyor yihyihyih :)))))

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçeli adı üstünde. kendisine kırmızı kart verince her hakem adidir ama kendilerini kayırınca şike olunca masumdurlar

0|1
    0|2
  • Federasyon'u geçtim zaten o Caner olayından sonra elbet hakları yok e bir de üstüne üstlük Fenerbahçe'nin yönetim kurulundan olan adamları bile hiç utanmadan maçın adamına Halis Özkayha diyorlar ben Fenerbahçe'ye gerçekten acıyorum

0|1
    0|1
  • Zerre kadar hakları yok.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bizim galatasaray maçlarında eleştirdiğimiz iki kişi var birincisi burak ikincisi hakem biri devreye girmezse biri mutlaka giriyor. bazen ikisi birden devreye giriyor o zamanda rakip sivas gibi futbolun dışına itiliyor.

0|1
    2|2
  • Bu mantıkla gidilirse şu hakem şu takıma zamanında şöyle yapmıştı öbür hakem şu takımı şöyle kayırmıştı diye uzar bu mesele boku çıkar yani. Bu şekilde hiç bir yere varılmaz..

0|1
    0|1
    • Peki zamanında bu hakemin yaptıklarını görmezden gelip şimdi bu hakeme saldıranların yaptığı etikmi?

• Bunun bence etik olup olmamayla pek alakası yok bu olur yani rakipin hakemle maç kazanırsa tepki gösterirsin tersi de olabilirdi. Melo hakemin suratına tükürmüş olsa ve Melo ceza almasa bu hafta bu hakemde Fener maçını yönetse ve aynı hataları yapsa fener lehine, Galatasaraylıların bu hakem bizim lehimize şöyle hatalar yapmıştı sesimizi çıkarmaya hakkımız yok diyeceğine inanıyor musun sen tabiki de demeyecek yani Galatasaylılar yine kıyameti koparacak Fener hakemle kazandı diye.

• Siz spor kategorisi üyeleri, biten maçları neden bu kadar önemsiyor? Eğlenin geçin.

0|2
    0|1
  • 90 dk boyunca durmadan pres yapan başka takım var mıligde? (son mac 2. yarı haric)

her futbolcusu koşu mesafesi olarak 10,000 mt yi geçen bir takım var mıligde?

top rakipteyken 3 kişi birden basan başka takım var mıligde?

bunlara rağmen hala hakem fenerbahçe den yana diye yorum yapıyorsan sen ciddi ciddi galatasaraylı karakterine sahipsin. tebrik ederim

(burak kendini yere atıp yaptırdığı penaltılar kartları da yazsaydın keske be :/ )

0|1
    0|0
    • Ben ne diyorum sen ne diyorsun?eğer soruma verecek bir cevabın yoksa bana cevap yazmasaydın ben sana Fenerbahçe nin istatistiklerini sormadım ben sana bu hakemi nasıl eleştirdiğ inizi sordum

• kısaca "fenerli kafası".. laf anlatamazsın, yaptıklarını da anlayamazsın.

1|1
    0|2
Yükleniyor... ;